Kvalitní domácí pekárna, jakou byste doporučili?

leni78
8. říj 2013

Jakou by jste doporučili domácí pekarnu ? Z těch, co jsou běžně k dostání na trhu ? Co taková pekárna všechno umí ? Chtěla bych takovou, která mi co nejvíce ulehčí práci a kvalitně peče, na ceně nezáleží. Prostě už jsem se definitivně rozhodla, ze přestávám kupovat pečivo , po tom, co jsem se dozvěděla, ze i v pecivu pro rychlou spotřebu jsou umělé pomocné látky, které pekarum pomáhají v tom, aby měli s pecivem co nejméně práce, bylo co nejlevnější, a co nejdéle vydrželo. Ja jsem už davno přestala kupovat balené pečivo, protože výpis ecek na obalu mluví za vše, dále jsem nekupovala rozmražené pečivo. Ale az teď jsem zjistila, ze ani obyčejný rohlík neni jen mouka a voda, ale směs podivných látek. Kde to jsme ? Navíc pry rohliky v akci jsou pro obchodní řetězce v pekarnach zpracovany rozemletim suchých rohlíku na kaši a upecenich nových. Kdyz jsi vzpomenu, kolik jsem jich vždy nabrala, kdyz jsou za korunu 😉 no nic, prostě končím a posílejte tipy, u nas se začne péct 🙂

veruska007
8. říj 2013

Mám obyčejnou z Tesca, má 10 programů, vč. marmelády 😉. Peču v ní už rok, kilový bochník chleba vyjde cca na 10 kč. Spokojenost maximální.

karolajna
8. říj 2013

Já mám taky obyčejnou z Tesca a jsem s ní spokojená, v ničem mě zatím nezklamala. Neříkám, že kdybych poznala nějakou dražší, kvalitnější, tak bych ji třeba nějakou kritiku udala, ale sama za sebe s ní problém nemám 🙂

leni78
autor
8. říj 2013

A co taková pekárna dělá ? Sama zadela těsto, nebo uz chci moc ? 🙂

hanula11
22. led 2015

Děvčata prosím, prosím, nutně POTŘEBUJI HNĚTACÍ METLU na pekárnu ETA 0652 VEGA. Nebo z Tesca – pekárna BMS10 .
Prosím NABÍDNĚTE komu"zbývá" nebo máte-li nějakou radu kde koupit.
Na int. obchod Nadeta Chlumec nad Cidlinou jsem už volala.
Paní, které jsem ji zaplatila před měsícem, mi pekárnu poslala bez hnětací metly 😝 😔.
PROSÍM, PROSÍM
DÍKY 🙂

pavla555
15. dub 2019

Moulinex, ale dělám tam jen těsto. Mě chleba chutná víc z trouby 🙂