Linda vs. Laura, jaké jméno se vám líbí více?

girl86clarres
22. dub 2015

Holky jaké se vám více líbí jméno Laura nebo Linda? Stále ještě nejsem rozhodnutá nebo máte nějaké zajimavé tipy na jiná?

anetka1701
22. dub 2015

z těchto dvou bych si vybrala Lauru :o)

atinkaa
22. dub 2015

..asi zavisi od priezviska, ja by som brala asi Lauru a na ''L'' pridavam moje srdcove meno, ktore este pred rokom bolo v plane 😅 Livia, tak tu by som brala najsamvacsmi 😵

lv
22. dub 2015

od dětství se mi líbilo Laura, teď zas víc Linda..to jsem ti pomohla, což 🙂

sasanka033
22. dub 2015

ja bych k tomu pristoupila ze dvou uhlu: jednak, jak to jde k prijmeni (navic pokud v nem je "r", tak bych sla do lindy) a pak bych se koukla, ktery je mene uzivany a to bych dala🙂 mne se taky libi obe.

alen_ka
22. dub 2015

@girl86clarres osobně se mi líbí víc Linda a myslím, že se jí to bude i líp vyslovovat, až se bude učit mluvit, z Laury často vzniká Laula

ninive211
22. dub 2015

Mně osobně se víc líbí Linda a jak píší holky, závisí též na příjmení.

michael2611
22. dub 2015

Jednou jsem šla po chodníku a naproti šel chlap a říkal dcerce Lavro 🙂))))

romca05
22. dub 2015

Mně se Laura moc nelíbí, zato Linda je nádherné jméno! Nikdy jsem si ho nevšimla, než se narodila mojí kamarádce 🙂 A jak mám s holčičími jmény problém a nelíbí se mi skoro nic, tak Lindu bych brala 🙂

milin
22. dub 2015

mě se líbí spíše Linda, ale nevím jak by jsem jí řikala zdrobněle 🙂 jinak my máme Sáru

edeltraut
22. dub 2015

Víc se mi líbí Linda, Laura mi zní dost tvrdě...

werka9
22. dub 2015

Linda 🙂

v_anilka
22. dub 2015

Za mě zase Laura... 🙂

lindaaax
22. dub 2015

Já Linda, kamoška Laura - takže jsme nepomohly 😎 Z praktického hlediska záleží na příjmení, aby se k němu hodilo, dobře vyslovovalo. Jestli se nemůžete rozhodnout a líbí se vám obě jména stejně, zkuste kouknout na "číselné vibrace" těch jmen, najdete to na netu, jedná se o tabulku, kde jsou přidělena písmenům čísla, dělá se to i s přijmením a vyjde vám výsledné číslo a kouknete... třeba pocit z toho vám pomůže. Ale jinak jsou to obě krásná jména 😉

eloana
22. dub 2015

Mame Lindu.....Laura se hure vyslovuje.....JAchym ma spoluzacku ze skolky Lauru( nic mene starsi dceru maji Lindu) a rict mu to moc nejde furt ji rika Raula:D

babunka1
22. dub 2015

Mně se líbí Linda 😉

hindin
22. dub 2015

@eloana Raula je náhodou taky moc pěkný. 🙂

84misicka
22. dub 2015

já mám vybranou Lindu 🙂

curdibilka
22. dub 2015

Záleží na příjmení, ale křestní se mi víc líbí Laura. 🙂

hindin
22. dub 2015

@milin Máme Lindu, říkáme jí nejčastěji fakt jenom Lindo, ale taky Linduško, Lindin,Lindine, Lin, Linduš,Lindinko, když zlobí tak je to Linducha... 😀 Je toho dost, co ti pak příjde na jazyk 🙂

berynka
22. dub 2015

Tahle jména se mi líbí obě 😉 , takže bych přihlédla k příjmení a do kalendáře (aby to nebylo blízko s narozeninami).

paru
22. dub 2015

Linda

marrei
22. dub 2015

Mě se víc líbí Linda.

lucca13
22. dub 2015

určitě Linda 🙂 je to můj favorit na druhátko 🙂

starbucks
22. dub 2015

Linda, zni mi to vice česky 🙂

ester34
22. dub 2015

Linda, měli jsme ji v nejužším výběru také 🙂

elen222
22. dub 2015

Linda, chtěla jsem ho pro svoji dceru, je to nádherné vznešené jméno, ale nemohla jsem najít moc hezkých zdrobnělin, nakonec máme Lucii 🙂 a to se přesně hodí pro tu naši dračici 🙂

lucinka58
22. dub 2015

Ahojky, já mám pro případnou holčičku už cca 15 let vysněný jméno Laura. Bohužel manželovi se moc nelíbí.... ☹ A nakonec mi čekáme kluka, takže jsem nemusela zatím ani moc bojovat. Ale Linda je taky krásný jméno 🙂

bajana
22. dub 2015

@girl86clarres Linda....na Slovensku je teraz Laura jedno z top mien, tak ak tento trend dorazi aj do Ciech, budes aspon originalnejsia 😉

vashti
28. dub 2015

My budeme mít Lindu 🙂 ale obě jména jsou krásná

lonala
Odpověď byla odstraněná
Zobraz