Jídelní židlička, která není moc drahá, ale účelná

eriska
19. črc 2010

Ahoj maminky, nemám čas hledat v diskuzích názory na jídelní židličky, navíc, některé příspěvky jsou již starší. Chtěla jsem se vás zeptat, jakou používáte jídelní židličku, pro vaše prcky? Nechci dřevěnou, zdají se mi zbytečně těžké a pro mě nepraktické. Představovala jsem si nějakou plastovou, která je polohovatelná, pro miminko, které ještě úplně samo nesedí, nejlépe i omyvatelná a aby měla odnímatelný tácek. No a u nás rozhoduje i cena, mohla by být tak 2500..víc se mi zdá zbytečně hodně.
Předem vám moc děkuji za rady, názory a hlavně za židličky, které vám vyhovují . Hezký den

jeudi
19. črc 2010

ahojky tak já si myslím že za 2500 seženeš už židličku podle svých představ.pokud by jsi chtěla ještě ušetřit tak nekupuj novou ale od náké maminy z bazárku,dají se tam sehnat hezké a není to tak dráhé 🙂

strouzek
19. črc 2010

ahoj já mám fábulu 2010, teprve jí mám pár dnů ale i tak se mi zdá skvělá a chybu jsem zatím nenašla. stála 2 tis. , je plastová s postrováním a pultíkem, jde nastavit sklon i výška sedák, má kolečka s brzdičkou, je tam dole košík na ubrousky aj. atd. dala jsem za ní 2 083 kč vč. poštovnýho 😉 to samé splnuje ale i židlička babypoint pinta tu seženeš za 1500,-

pablinka
19. črc 2010

@eriska Ahoj, nám v obchodě pro ještě nesedícího prcka doporučili jedině Chicco Polly... když hledáš, nechá se pořídit i levně: http://www.oknakup.cz/detail.php?zbozi=1967184...

Když se sklápí do lehu, tak ten sedák zůstává na místě, nenaklápí se nahoru, tím to dítě opravdu leží, u některých jiných židliček jde ten sedák mírně nahoru, takže pořád dítě jakoby sedí... Židličku jsme využili na počáteční kaše, je to super, že se dá dát do lehu, není tak moc "plastová", do potahu že přidávají nějaké textilie, tác má taky odnímatelný, dokonce dvojitý, má různé vychytávky, pásy, pojistky, dítě si do ní nepřiskřípne prsty apod., potah je dvojitý, pro menší prcky, pak se jedno polstrování odepne, a je pro ty větší dětičky... Krásně omyvatelná, jsme opravdu spokojeni...

benjik
19. črc 2010

my máme tuhle a je super,jen lituju,že jsme jí nepořídili dřív, má odnímatelný podnos a na něm je ještě i odnímatelný tác,polohovací,no prostě super,ted jí využíváme i na běžný sezení,malá si do ní umí vylézt,když jí dám až dolů.http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-babypoi...

kacamura
19. črc 2010

@eriska jé do 2500 seženeš spousty židliček i polohovatelnejch... a omyvatelný jsou snad taé všechny... já hledala nejlíp asi do tisícovky a nakonec jsem zvolila židličku z ikey... není polohovatelná a náš malej taky ještě nesedí, ale na tu chvilku co ho krmim je úplně v pohodě (teda on sedí, ale neumí si sednout sám a většinou se musí opřít ručičkama aspon o kolínka) dohromady i s táckem stála asi 500....

permonik7
19. črc 2010

@eriska máme něco takového http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35485723&tab=4 a jsme naprosto spokojeni. Pořídili jsme ji taky na mimibazaru za nějakých 1300,- a je super🙂 Co jsem četla testy, tak ty babypoint vychází hodně dobře i z hlediska bezpečnosti, stability a tak😉

dupik
30. črc 2010

Taky se mi moc líbí fábula. Budeme ji brzo kupovat. Jen nevím, zda tácek jde úplně sundat a může sloužit i většímu dítěti (je do tří let) jako židlička v nejnižší poloze. Netušíte to?

poopoo
16. zář 2010

My jsme krmili miminka nejdřív v polohovatelným lehátku a pak jsme přešli do židle antilopa z Ikei 😒 .. Taky u nás rozhodovala cena.

beruska2x
16. zář 2010

dupik.. urcite jde pultik uplne sundat a muze jimit jako zidlicku ke stolku nebo na cokoliv.. malej si tam sam vylezl.. v pohode ja Fabulu doporucuju.. fakt spokojenost...

peroli
16. zář 2010

@eriska mi máme ikeáckou (antilop) a jsme moc spokojeni... jednou jsme ji potřebovali u tchýně a super... jen jsme odcvakli nožičky a dali do auta... dokonce i v nějakým testu dopadla jako jedna z nejlepších, co se týká ceny, bezpečnosti, údržby apod.... 😉

kristi
16. zář 2010

my mame taky Ikeovku 🙂

malovani
16. zář 2010

My též 🙂

pavlici
21. zář 2010

máme židli z Ikey - bylo to provizorium, než nám přišly matičky na židličku http://www.nabytek-kelt.cz/inshop/scripts/detai.... Ikeácká je super, malýmu se moc líbila. Tu druhou musíme teprve odzkoušet.

myisiska1
21. zář 2010

my máme tuhle a max. spokojenost http://www.detskyraj.cz/zbozi/9656-babypoint-pi...

k.ate
21. zář 2010

dokud si malej sám nesedl, krmili jsme v autosedačce a potom jsme přešli do Ikeácké židličky antilop a jsme spokojení a prcek taky. Navíc i cenově to vyšlo parádně 😀

hanka.knizkova
21. zář 2010

My máme Chicco Polly a jsme s ní max.spokojení 😉 pro nesedící dítě ideální 🙂

klaraemma
21. zář 2010

ahoj, taky se přidávám a chválím Ikeáckou, max.spokojenost. Lehká, krásně přenosná když jsme jeli na jídlo do restaurace, nebo na dovolenou tak se snadno vešla do auta, měli jsme zkraje i tu vložku vevnitř,takže malá v pohodě seděla, navíc krásně omyvatelná, což se cenní. 😉

romana29
21. zář 2010

Úplně nejlevnější je ta, kterou dostaneš od někoho z rodiny 🤐 😀 , my měli asi 17 let starou po neteři - dřevěnou, obyč, bez příkras, ale dá se složit na stoleček a židličku, až je dítě větší, takže super.

aninakr
22. zář 2010

ahojky, podívej se i na tuhle. http://deti.aukro.cz/item1228812234_konik_3v1_j...
Je parádní já jsem s ní spokojená a hlavně je na delší dobu, má spoustu možností...
Jinak židliček je opravdu nepřeberný množství. Držim palec s vybíráním. 😉

kykyris
23. zář 2010

Tak my máme stejnou jak myisiska1 pintu a taky jsme spokojení a nestála moc

zelvatko
23. zář 2010

ma máme sedačku babypoint a sehnala jsem ji na MMB po jednom miminku, kterému se v ní vůbec nelíbilo, takže sedačka je skoro nová, přišla v naprostém pořádku.. a stála mě 1200Kč..

johanka33
23. zář 2010

Přidávám se ke chvále na Fábulu. Pořídili jsme ji něco málo přes 1.800,- Kč i s poštovným. Pinta je skoro to samé. Tam se mi nelíbila jen malůvka na podsedáku a chyběl košíček. Kamarádka sehnala ještě na způsob Pinty jednu značku, ale nevzpomenu si již na značku a byla určitě pod 1.500,- Kč. S Fábulou jsme spokojeni dá se různě napolohovat jak na jídelní židličku tak snížit a slouží jako hrací pultík 🙂 doporučuji 🙂 jinak se dají sehnat i bazárcích za super korunky a jsou v super stavech......

jasmia
23. zář 2010

My máme tuto http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=175... a naprostá spokojenost.

pehaka
23. zář 2010

my máme tuhle http://www.spuntik.cz/chicco-polly-jidelni-zidl... sehnala jsem jí za 22OO a neměnila bych je vážně super! 🙂

mates22
23. zář 2010

my máme z IKEA, není teda polohovací, ale můžeš si dokoupit vložku. Je levná (opravdu hodně levná), plastová, obě děti v ní byly spokojený, odendávací podnos a hlavně vyšla nějak dost dobře v nějakých bezpečnostních německých testech, mnohem líp než ty drahý.....sousedi maj dražší dřevěnou a malej si skřípe ruce do špryclí....

je to antilop, už jí tu někdo chválil a dáš za ní čtyři stovky, s podnosem pět, takže pokud rozhodujou finance....

hpaja
23. zář 2010

My máme Fábulu, jsem s ní celkem spokojená. Jedinou nevýhodu bych viděla v její váze a skladnosti - když jí chci např. přišoupnout ke stolu i s malým, tak není za co jí pořádně chytit a nadzvednout. Má sice kolečka, ale bez nadzvednutí přední části (kde kolečka nejsou) to nejde 😒 Její plus je ale 5ti bodový pás na připoutání. Teď už ho malej sice překoná a umí vylézt, ale celkem dlouho odolával (z obyč ikea židličky vylezl hned) 🙂
A souhlas s Pablinkou - Fábula sice jde polohovat, ale ne do lehu. Celá ta sedačka se jenom jakoby naklopí, takže dítě vlastně furt sedí - to mě trochu naštvalo, podle popisu u prodejců jsem myslela, že se polohuje opěradlo.

moba
23. zář 2010

ahoj taky máme IKEA antilop a super.

jmisa
23. zář 2010

Máme chicco Polly a spokojenost, dokud malej neseděl, tak v ní ležel, jdou polohovat zvlášť záda a zvlášť nohy, nastavovat výška, jsou tam dvě vložky pro větší a menší dítě, pětibodové pásy, židle je hodně stabilní. Za ty prachy stála.

U našich používáme klasickou dřevěnou stoličku a je to pro mě naprostý děs, asi stejně jako když někde v restauračce mají židfličku z Ikea. Náš mladej je totiž hodně neposednej a v Polly má prostě smůlu, je upásán a pětibodovky ho udrží, u těch ostatních jsme vždy na mrtvici, nemůžu se od něj ani hnout, ty pásy jen kolem pasu ho nazestaví. Pro klidné dítě možná, ale pro pošuka nebrat.

takyja
23. zář 2010

Máme Chicco Polly a ještě jsem jí úplně nepřišla na chuť - máme ji týden. Ale asi jediný nedostatek je její váha. Skvělé je, že se v ní naše neposedné dítko dá zakšírovat a fakt z ní nevypadne, ani ji nepřevrhne.

blandik
23. zář 2010

Máme židličku z Ikei - takovou tu plastovou, co se k ní dá přidělat pultík - je krásně omyvatelná, skladná, nezabere moc místa a ani jednou se nám nestalo, že by malý v ní nějak zavrávoral. Můžu vřele doporučit a stojí tuším do 500kč. A momentálně ji už cca 2 měsíce nepoužíváme, chce sedět u stolu na normální židli..