Teploměr digitální na čelo. Jste s ním spokojené?

dukie
7. říj 2009

Prosím maminky o info, jak jsou spokojeny s tímto druhem teploměrů. My používali až dosud klasický digitální s ohebnou špičkou a měřili jsme v zadečku. Ale to šlo, dokud byl Toníček malé miminko. Teď se to ukazuje jako nadlidský výkon, udržet mu ten teploměr v zadečku, byť pár sekund... 😝

Děsí mě ta cena (našla jsem nejlevnější snad za 600,--, obvyklejší je ale asi cena kolem 1.000,--), takže bych nerada investovala nesmyslně... 😝 Poradíte? 🙂

beruska2x
7. říj 2009

ja mam klasickou rychlobezku a tou uz se taky bojim, tak poizivam digi do zadku je to rev jak prase 😅 , ale ty na celo pry nejsou moc presne ☹

kjajule
7. říj 2009

Ptala jem se na to už v porodnici , nechtělo se mi strkat malému teploměr do zadečku.Prý nejsou spolehlivé, není to tím že by neměřily správně ale tím kde se ta teplota měří.Čelo je dost ovlivnitelné okolním prostředím.Takže mi to nedoporučily.A mě osobně dost odrazovala i cena...Ta je dost vysoká... 😠

beruska2x
7. říj 2009

no to presne mi rekli v lekarne taky ale jak teda se meri teplota treba 3,4,5 letemu diteti?? 😅 ty uz drzet nebudou vubec 😖

martulikk
7. říj 2009

Taky se mi hodně líbí ten teploměr na čelíčko (měli ho v porodnici), ale manžel říkal, že ho mají v práci a není moc přesný 😒 Proto jsme se zatím k jeho koupi nerozhoupali, cena není malá a jestli to neměří přesně, tak je to fakt škoda peněz...
beruska: klasické rychloběžky jsou pro miminka snad už zakázané...
my máme teploměr s tou ohebnou špičkou, ale zatím jsme jej nepoužili

kjajule
7. říj 2009

Když měl malej teplotu posledně tak jsem ho změřila v zadečku a pak protože už spinkal tak jsem mu ji změřila normálně v podpaží, držele jsem mu ručičku abych ho nevzbudila a šlo to teplota uplne stejná...Myslim že 3letemu diteti už vysvetliš , aby teploměr podrželo v podpaží než pípne... 😉

kjajule
7. říj 2009

martulikk: zatím sem tda neslyšla že jsou rychloběžky zakázané...já mám teda klasický digitální thermoval od hartmana...

beruska2x
7. říj 2009

martulik.. meri ale nejpresnejc, pouzivaji se i v porodnicich a zase je nepouzivas tak casto 😉 a vsude se normalne prodavaji...

kjajule no to si prave nejsem jista, nas malej je certisko pochybuju ze z toho jsou nadseny 😒

kjajule
7. říj 2009

No tak to určitě nebudou , ale tříletemu dítěti podle mě líp vysvětlim aby si ho podržel pod ručičkou než že mu ho strčim do zadečku...ale boj to určitě bude...taky mám pořádný čertisko... 😀

beruska2x
7. říj 2009

jezis to jsou starosti 😀 ja neumim zmerit teplotu ani sobe 😀

kjajule
7. říj 2009

beruska2x: sem na tom podobně 😉 ...kolikrát se měřim i třikrát...protože to držim blbě... 😀

kjajule
7. říj 2009

Existují i teploměry do ucha, ale nevím jak to funguje třeba je to přesnější než na čele přece jen je to uvnitř ucha...ale ty ceny jsou podobné jako u toho na čelo... 😠

beruska2x
7. říj 2009

http://www.zdravotnipotreby.cz/zdravotnicka-tec...

tady je mutant obou a neco navic 😉 to uz se mozna vyplati 😕

kjajule
7. říj 2009

beruska2x: vypadá dobře, není ani tak šíleně drahý 😝 i když normální teploměr je teda o dost levnejší... 😅

beruska2x
7. říj 2009

nojo 😝 ale co je levny dneska, me to neprekvapuje, zase zmeris pomalu i kolik ma manza piv 😀

kjajule
7. říj 2009

😀 😀 😀 To je pravda!!! 😀 😀 😀

atreides
7. říj 2009

zdravím, mám teploměr do ucha (je i na čelo) a jsem max. spokojená, teplota je změřená ve vteřině. Akorát nám ho teď malá rozbila, tak jsem musela vtáhnout klasiku do zadečku a odvykla jsem si jak já, tak malá. Takže jak budou prašulky vracím se k němu 😉

martulikk
7. říj 2009

beruska: no právě, že v nemocnici je už zákaz 😉 ale souhlasím s tím, že měří přesně

martulikk
7. říj 2009

atreides: a mohla bys nám sem na něj dát odkaz? ráda se inspiruju 🙂

atreides
7. říj 2009

martu měly jsme nějaký obyč neznačkový a hlavně levný, páč jsem nevěděla jestli se osvědčí ... teď vím, že jo, tak teprv budu koukat po nějakém lepším

beruska2x
7. říj 2009

martulik tak asi jak kde tady v JBC se v nemocnici - porodnici pouzivaji stale a to jak na maminky tak na miminka

ined77
9. led 2014

Dobrý den maminky 🙂 ,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek https://www.modrykonik.cz/teplomer/.
Budu moc ráda, pokud si najdete chviličku a podělíte se i s ostatními maminkami ohledně výběru a spokojenosti s vybraným teploměrem pro Vaše děťátko. Vaše zkušenosti a recenze jistě pomůžou maminkám, které se třeba zrovna teď rozhodují, jaký teploměr vlastně zakoupit.
Vaše postřehy, rady a tipy můžete psát přímo pod článek do okénka "Moje zkušenosti s ...".
Mockrát Vám děkuji a přeji krásný den 🙂.

@beruska2x @atreides @martulikk @kjajule ... další 🙂