Měkký děložní čípek v těhotenství

klaraslavickova
29. srp 2017

par dní zpět při sprše jsem nahmatala čípek a zjistila jsem že je uplně mekký a je v nem dost velka mezera.. je to tak dobře? jak ma vlastně vypadat čípek v těhotenství? jsem 17tt

fallingstars
29. srp 2017

@klaraslavickova Já si na něj nikdy nesahala, nějak mě to nenapadlo a i bych se bála, že si tím tam akorát tak max. zavleču nějakou infekci...pokud bylo u doktora vše OK a nemáš žádné potíže, snažila bych se to nezkoumat...

klaraslavickova
autor
29. srp 2017

@fallingstars no doktorka čípek kontrolovala naposledy v 6tt od té doby ne takže jestli to je takhle Ok je dost otázka

lucka00024
29. srp 2017

Nejsi doktor tak nesahat..... nemyslím to zle ale přesně jak se píše výš max si můžeš zavléct infekcí.... pokud se ti něco nezdá raději si zajdi k Dr....

fallingstars
29. srp 2017

@klaraslavickova Jestli nemáš nějaké jiné potíže, byla bych v klidu. Resp. průšvih se může stát, ale to třeba i hodinu po kontrole, kde bude vše OK... Nebo si tam dojdi, pokud jsi z toho hodně nervózní, ale sama už bych se nevyšetřovala...

klaraslavickova
autor
29. srp 2017

Nebylo to nijak záměrně hledání .. každopádně asi se ji zeptám až půjdu na kontrolu snad nebudu za úplného pitomce

lucka00024
29. srp 2017

@klaraslavickova tak hlavně ať je vše v pořádku

annie24
29. srp 2017

zeptej se na konrole..ale já bych si tam vživotě nesáhla, aby sem něco ještě neudělala..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru