Kdy se má dostavit menstruace po laparoskopii?

ipuska
3. kvě 2012

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdy se vám dostavila menzes po laparce?????? Byla mi dělaná i hysteroskopie........je už to přes měsíc a stále nic, ale ani náznak ☹. Byl mi odebrán vejcovod ( druhý už nemám pro mimoděložní). Jediné co na sobě cítím, je, jsou strašné návaly horka, jako v přechodu. Kdy zajít na gyndu? Máme jít po 3. cyklu na KET a zatím teda fakt nevím.......děkuji

petruskaaa
3. kvě 2012

Já byla na laparoskopii v únoru,podle doktora měla MS dorazit normálně v termínu,speciálně jsem se ho na to ptala,ale mě nic nedělali,jen se mi tam koukali.2 týdny po návratu z nemocnice jsem zjistila že jsem těhotná,tak že jak to dopadlo nakonec s tou MS říct nemůžu.Ale určitě bych si došla nebo aspoň zavolala na gyndu 😉

kaculkadraculka
5. kvě 2012

Já byla na laparce přesně na den přesně před měsícem (drilling vaječníků, zjištění průchodnosti) a MS jsem do dnešního dne nedostala. Včera jsem byla u Dr., tak mi píchl Agolutin na vyvolání.

luciebx
5. kvě 2012

ja mela laparku snad 4x a taky co si pamatuju ze by ms mela dojit normalne v terminu.. podle me laparka na ms nema vliv

eficenka
5. kvě 2012

já byla na laparce - plus díky nepředvídatelným okolnostem operaci břišní a odebrání vaječníku
MS došla do týdne po zákroku..
Určitě si zajdi na gyndu , ať Tě zkontroluji, popř. vyvolají uměle MS

jennykb
6. říj 2014

ahoj zaklafatelko,vim,ze uz je to fakt dlouho,ale prisla ti ta ms?jsem necely mesic po laparo,tez odebrani druheho vejcovodu a stale cekam,v patek jdu na prvni konzultaci IVF,tak mam strach aby ms chodila jak ma ☹