Mám pocit, jako bych byla pořád počuraná

snazimese2015
4. čer 2015

Ahoj,chci se zeptat, jestli ma tady někdo problém jako já ,můj problém trvá asi 10 dní přesně nevím,a ten problém je ze mám pocit jako bych byla snad pořad pocurana, mám prostě divný výtok ,je průhledný ,a vodnatý ,a celkem dost me to obtěžuje ,k doktorce se dostanu až v červenci to snad bude víc času ,těhotná nejsem to můžu rovnou vyloučit

ana_stazie
4. čer 2015

muže to být bílkovitý hlen, co bývá při ovulaci, ale 10 dní je hodně.

snazimese2015
autor
4. čer 2015

@ana_stazie no právě ,prvně jsem myslela ze jsem to dostala ,pichalo me v podbřišku ,prostě jako při MS ,a deset dní, teď me sem tam píchne ve vajecnikach ,a mám šíleně nafouklé břicho ,MS by měla teprve přijít kolem 10

naomi6
5. čer 2015

@snazimese2015 A nemáš nějaké jiné komplikace? Svědění, nebo pálení? Já mám výtok snad v průběhu celého cyklu 😉, takže neustále musím nosit intimky. Ale pokud to je z ničeho nic, tak si raději zajdi k lékaři. Jo a Prachatice miluju, studovala jsem tam 😉. Přeji hodně štěstí

snazimese2015
autor
5. čer 2015

@naomi6 je bez zápachu ,nic nesvedi ,určitě si k němu dojdu ,děkuji ,já pochazim z Ostravska ,tady ziju teprve 5 let 😉😉😉

millyh
8. čer 2015

Nemohla jsi někde u vody přechladnout? Mě to kdysi udělalo když jsem byla u vody a měla jsem déle mokré plavky. Taky takový divný pocit v podbříšku ale teplo mi to spravilo Termoform.

snazimese2015
autor
9. čer 2015

@millyh já mám poruchu ledvin,spíš mám jednu nefunkční ,tak k vodě nechodim ,ale už se to trošku zlepšilo

alik26
13. črc 2015

Není to jen zvýšená sekrece? Já mám po dvou porodech a přijde mi ten pocit taky, ptala jsem se doktorky a ona mi říkala, že mám zřejmě zvýšenou sekreci hlenu a co si budeme povídat, po dvou porodech je pochva úplně jiná, větší..., když mám ovulaci, tak je to ještě silnější. Jsem toho špatná, někdy úplně šílím, dělá mi to zle, neustále se chodím utírat ☹. Po druhém porodu mám už tři roky.