Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

2kombi s nafukovacími koly, nastavitelnou rukojetí, velkou stříškou+košem+korbou a vhodná i na skejt pro sourozence

Zodpovězené
24. srp 2020

Ahoj,

mohla bys mi prosím doporučit kočárek - dvojkombinace, nafukovací kola, nastavitelná rukojeť, prodloužená stříška kvůli slunci, velká korba, velký koš pod kočárkem, a hlavně možnost dokoupit stupátko a na něj sedátko pro staršího sourozence?

Sporťák po i proti směru, budeme jezdit spíše po lesních cestách a jezdit všude autem, takže nevadí trochu vyšší hmotnost kočárku - ale zároveň ocením snadné skládání. Cenově ideálně 15-20 tis.

Moc předem děkuji, pěkný den!

Ahoj!

První, hlavně z takových dostupnějších, mě napadl Espiro Only. Je nižší, není takový odpružený, ale má nafukovačky, prostornou korbičku, otočné sedadlo, se kterým se i kompaktně skládá, a tak mi přijde jako zajímavý kompromis. Podobně zajímavým by mohl být i Kinderkraft All Road - tam je kompromisem levnější provedení a také menší přední kola, ale jinak mi přijde zajímavě udělán, i když bez nafukovacích kol (jsou gumové). A zajímavým kompromisem by byl i model s neotočným sedadlem - takový určitě spíše sedí do popisu, co jsi mi nabídla k Tvému ​​vysněnému modelu.

Z takových už trošku větších doporučím ABC Design Salsa 4 Air - kočárek, stříšky, velikost korby jsou skoro nepřekonatelné. Neskládá se složitě, jen není nejmenší po složení (ale není to ani obr). Za mě osobně koukni určitě i (bazarové) (podstatně dražší) linii NXT od značky Emmaljunga - výkon v terénu, prostorné vaničky, koše jsou super, a kočárky jsou to odolné i praktické. A jako jediné bych je zhodnotila jako vhodné i na sourozenecké stupátko, protože to je věc, co konstrukci extrémně zatěžuje a nepevné kočárky rozhrkává (plus dvojité nastavení rukojeti nechá i rodiči nějaký prostor pro nohy). Zaujmout by mohl také Concord Wanderer, zejména cenově outletový na kiido (https://www.kiido.cz/kombinovane-kocarky/#gende...) .


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.