Baby Monsters Easy Twin. Jaký na něj máte názor?

Zodpovězené
13. led 2021

Dobrý den,

děkuji za odpověď a chtěla jsem se zeptat, co říkáte na kočárek Easy Twin.

Děkuji moc ☺️.

Ahoj!

Baby Monsters Easy Twin

Baby Monsters Easy-Twin 3.0S Light

je fajn, ale HLAVVNĚ jako pokračovací kočárek, tedy spíše jako sporťák. Supr je na něm 65cm šířka (ale ber to tak, že prostor uvnitř bude pro děti relativně úzký, to je daň za tuto výhodu), a taký úplný leh plus samozřejmě cena. S korbami či autosedačkami bude taky v pořádku na začátek, ale teda nebudeš mít možnost mít dětičky po tom, co vyrostou z korbiček (kolem 4-5. měsíce) otočené k sobě, s tím třeba počítat.

Taky je dobré si uvědomit, že moc odpružení, terénnosti tam nebude. Jestli ale hledáš úzký kompromis co nejnižší ceny, jednoduché funkcionality a nejsi moc náročná, myslím, že by to mohlo fungovat. Je to taková jednodušší volba, ale není to nejhorší.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.