Britax Smile III nebo Bumbleride Era? Jaký kombinovaný kočár i do terénu, jakž takž skladný?

Zodpovězené
5. čer 2020

Ahoj,

prosím, pro který z těchto kočárků by ses rozhodla a proč?

Kritéria na kočárek jsou, aby byla sportovní sedačka prostorná (i na větší dítě), ale otočná. Kola upřednostňujeme nafukovací, co největší koš, citelné odpružení, schopnost projet terén, ale aby byl kočárek aspoň jakž takž skladný, i když u tereňáku vím, že to ideální nebude (ale aspoň lepší skladnost, jak má Britax Go Next/Go Big, který jsme právě kvůli špatné skladnosti, nenafukovacím kolečkům a neúplnému sedu vyloučili).

Moc děkuju za radu.

Ahoj!

Mezi Britax Smile III a Bumbleride Era, popravdě, s kritériemi, které uvádíš, za mě jednoznačně Bumbleride. Je to kočárek o něco lehčí, ale zejména kompaktnější. Já Smile trojku právě nepovažuji za skladný kočárek, naopak je srovnatelný s Britax Go Big, který nechceš, a který se mi naopak po odnětí kol zdá přijatelnější, zejména i poměrem výkonu, jízdních vlastností a celkové kvality k ceně.

Britax Smile III

Bumbleride Era

Britax Go Big

Takže, pokud již Era bude dostat, za mě skvělá volba i do terénu, prostorná, šikovná, kvalitní - hodně na trhu něco takového středního a výkonného chybělo.

Kdyby si chtěla ještě nějaký jiný návrh, určitě by jím byla Emmaljunga NXT60 F, což je kočárek s extra skladnou konstrukcí - a skvělé je na něm i to, že zvládne i náročnější zátěže, a je extra odolný, jakož i prostorný v sedací části.

Emmaljunga NXT60 Flat

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.