Bugaboo Frog - kde najdu video návod na tento kombinovaný kočárek?

Zodpovězené
5. únor 2020

Dobrý den,

děkuji za odpověď, jen nemohu najít návod video ohledně kočárku Bugaboo frog. Já vím, že je to předchůdce Bugaboo cameleon a že je starý tip. Jen nic moc video postup na korbičku ke kočárku Bugaboo frog, ať mám přehled ohledně návodu apod.

Děkuji

Ahoj!

Videa k staršímu modelu Bugaboo Frog,

Bugaboo Frog

tak úplně ve velkém, dostupné nejsou - teda mimo těch klasických staršího data. Podívej se každopádně na <> popřípadě v němčině celkem dlouhá recenze + návod tady: <>

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.