Bugaboo fusak. Lze dokoupit druhou odnímatelnou vložku?

Zodpovězené
28. srp 2019

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, když mám klasický Bugaboo fusak jen s tou jednou vložkou, je možné někde zakoupit druhou odnímatelnou vložku plněnou peřím na zimu (tato vložka je součástí fusaku high performance)?

Doufám, že je dotaz srozumitelný.

Děkuji!

Ahoj!

Asi Tě nepotěším, ale samostatné vložky resp. krytky Bugaboo nenabízí (ani jeden typ, a neviděla jsem je ani v oddělení dokoupitelných dílů či v outletu). Řešením by mohlo být hledat v bazarové nabídce a zakoupení ať už jen části (pokud někdo rozprodává, nebo má druhou část kupř. poškozenou) nebo staršího či používaného kompletního High Performance fusaku - i když ani toto nebude levná záležitost.

Ještě se dá potom uvažovat o došití potřebné vložky na zakázku, podle Tvého přání a upřesnění návrhu. Maminek, co šijí na zakázku, je aktuálně docela dost, i když nevím, jestli je toto možné, resp. na kolik by to nakonec vyšlo.

Posledním návrhem je zakoupení nového či používaného kompletního High Performance fusaku, jeho plné využívání a pozdější prodej - podstatná část investice se Ti určitě později vrátí, protože jde o oblíbené a opravdu funkční fusaky, po kterých je vždy poptávka.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.