Doporučíte mi levnější golfový kočárek na běžné procházky pro 2 leté dítě?

Zodpovězené
12. únor 2019

Dobrý den,

mohu poprosit o doporučení na golfový kočárek? Syn má 21 měsíců, golfový kočárek pořizujeme na popojíždění ve městě, ale i do lehkého terénu. Nevím, jak dlouho bude chtít ještě v kočárku jezdit, proto raději nějaký levnější.

Předem děkuji.

Ahoj!

Pokud se chystáte kupovat golfky pro dvouleťáka, určitě si dejte pozor, aby zádová opěrka byla dostatečná - mnoho golfek ji má poměrně krátkou. Tak ať má malý pohodlí. 🙂

Jedním z kočárků, co ji mají extra dlouhou, a zároveň jsou i designově povedené a ne předražené, je Koelstra Simba T4.

Koelstra Simba T4

O trochu dražšími, ale kvalitními a pohodlnými pro dítě i rodiče by zase mohly být Cybex Onyx či Topaz.

Cybex Onyx

Cybex Topaz

Fajn budgetovou volbou je zase Joie Nitro nebo Caretero Sonata (ten má navíc i spojenou rukojeť).

Joie Nitro

Caretero Sonata

Já osobně bych zvážila i Maclaren Quest, Maclaren Techno XT případně Maclaren Techno XLR, byť i bazarové modely - tyto kočárky jsou extra kvalitní, vydrží i několik dětí, a zároveň přinášejí dostatek prostoru i na svůj typ velmi dobré jízdní vlastnosti.

Maclaren Quest

Maclaren Techno XT

Maclaren Techno XLR

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.