Existuje ideální kočárek? Poraďte lehký, plně polohovatelný sportovní kočárek s nafukovacími koly

Zodpovězené
9. črc 2019

Dobrý den,

bylo by možné doporučit nějaký sportovní kočárek dle následujících parametrů? Bydlíme u lesa na kopečku, kde je sice silnice, ale její stav je nic moc, takže bych potřebovala nějaký kočárek, který má:
nafukovací kola,
odpružení,
opěrku do lehu,
polohování nožiček,
nastavitelné madlo,
pětibodové pásy,
je relativně lehký
a cenově dostupný 🙂

Snad si moc nevymýšlím a něco se najde 🙂
Předem děkuji za odpověď.

Ahoj!

Z cenově dostupných doporučím Baby Design Look Air, Espiro Sonic Air, EasyGo Quantum Air...

Baby Design Look Air

Espiro Sonic Air

EasyGo Quantum Air

Za zmínku stojí i Britax B-Motion Plus či Joie Mytrax Flex Signature.

Britax B-Motion 3 Plus

Joie Mytrax Flex

Při tomto, lehčím, typu ale upozorním na to, abys nečekala měkké, houpavé odpružení - to najdeš u těžších, robustních kočárků jako Bebetto Nico či Dorjan Quick (ale tam je daní vysoká váha a menší skladnost).

Bebetto Nico

Dorjan Quick

Také počítej, že čím více ušetříš penízků, tím je to více vidět na použitých materiálech nebo jiných vlastnostech (například váze, vybavení, stříšce…). Také nepočítej s tím, že s nafukovacími koly bude kočárek ultralehký - to prostě není možné.

Pokud si ochotná překousnout ty nafukovací kola, možná by za zvážení stál i Lionelo Annet Plus - je s ním dostatečně snadné denní používání a kola jsou zároveň dostatečně velká, abyste se dokázali dopravit i přes nerovnosti.

Lionelo Annet Plus

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.