Golfky, sporťák pro starší (dvouleté) dítě místo Joie Mytrax. Petite&Mars Street, Valco Snap 4?

Zodpovězené
17. říj 2019

Dobrý den,

potřebovala bych poradit, jaký sportovní kočárek nebo golfky pro 2leté dítě. Teď máme Joie Mytrax, moc kočár nepoužíváme, občas na uspání. Chci nějaký jiný, lehčí než Mytrax, a asi ne nafukovací kola. Nějaký na případné výlety, minimálně aby byl na lehčí terén a s prostornou/dlouhou ložnou plochou.

Hledám, hledám a jako poslední favority mám Petite&Mars Street vs. Valco Snap 4.

Děkuji za radu! 😊

Ahoj!

Nejsem si přesně jistá, jaký problém jste měli s Joie Mytrax

Joie Mytrax

problém, že ho chceš vyměnit. Váha, případně si chtěla více prostoru pro děťátko? Já to vidím tak, že pokud už moc kočárek nepoužíváte, asi je Mytrax již zbytečně velký na to občasné uspávání.

Z tohoto důvodu ale nevidím mnoho východisek kombinujících mou představu posledního - ultralehkého, superspratného, "nezavazejícího" kočárku s tvou představou kočárku i na nějaký ten terén a s dlouhou ložnou plochou. Neboť mi právě přijde, že takový, relativně, máš - tedy lehčí terén, ano, ložná plocha je taková průměrnější...

Petite&Mars Street mi stále přijde zbytečně robustní na to, co chceš ... ale tedy vyhovět by mohl.

Petite&Mars Street

Valco Snap 4 je na tom, složený, podobně, i když plošší - tam ale alespoň oceňuji nízkou váhu. Mnohem větší plochu ale najdeš u vyššího modelu Snap Trend - oba však, i na lehčí terén, spíše jen s nafukovačkami Sport.

Valco Baby Snap 4

Valco Baby Snap 4 Trend

Spíše mi pak přijde vhodnější například takový Britax B-Agile M, ale stále mi nepřijde dostatečně lehký (ale tu ložnou plochu by mohl splnit).

Britax B-Agile M

Oyster Zero mi také přijde jako ok volba.

Babystyle Oyster Zero

Fakt dlouhou ložnou plochu najdeš i u většího, těžšího Britax B-Motion Plus.

Britax B-Motion 4 Plus

Já osobně bych však spíše šla do něčeho fakt malého - něco jako Cybex Eezy S+ - na takové občasné používání a výlety...

Cybex Eezy S+

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.