Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Golfky/sportovní kočárek pro chodící dítě. Kde pořídím skladný, malý kočárek s váhou do 8kg?

Zodpovězené
6. bře 2019

Dobrý den,

potřebovala bych kočárek pro chodící dítě. Malá už dost chodí, ale stále si ráda popojede kočárkem a vyspí se v něm. Taktéž jezdí na motorce a já za sebou vláčím kočár. Potřebuji kočárek, který bude dobře ovladatelný. Nebudeme s ním zdolávat žádný náročný terén. Polohovaní zádíček do pololehu stačí, ale chtěla bych i polohování nožiček. Prodlouženou stříšku nebo kšiltík proti slunci, a hlavně aby šel ovládat jednou rukou, právě kvůli té jízdě na motorce, abych jí mohla případně chytat. Nevím jak s kolečky zda dvojitá nebo jednoduchá jsou lepší a zda úzká či širší. Budeme jezdit víceméně ve městě, ale zase nechci vyjet na šterkovou cestu mimo město a zapíchnout se na prvním metru, protože to nejede. Dost taky záleží na váze kočárku a jeho skladnosti, bude to poslední kočárek a já už bych raději něco skladného malého a váhu tak do 8kg.

Moc děkuji 🙂

Ahoj!

Gb Qbit je takovou mou první super skladnou, lehkou volbou sportovního kočárku pro už sedící/chodící dítě. Baby Jogger City Mini Zip je stejně skvělý a praktický na to, co potřebuješ. Dalším mikro kočárkem vhodným i pro starší dítě je například Easywalker Buggy XS či Cybex Eezy S+ s pro svůj typ většími koly.

Z trošku větších, ale stále lehkých sporťáků bych se podívala i na Greentom Upp, Cybex Callisto, Mutsy Nexo, Nuna Pepp Luxx nebo Quinny Zapp Xpress. Pokud zvládneš i rukojeti klasicky (golfově) oddělené, super volbou by byl Maclaren Quest - jako jedny z mála golfek jsou kočárky této značky i výborně ovladatelné.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.