Hartan Topline S. Lze na konstrukci kočárku nasadit sporťák a korba z Hartan Racer?

Zodpovězené
20. led 2021

Dobrý den,

poradíte, jestli lze dát sporťák a korbu z Racer na podvozek Topline S?

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Neuvádíš, který Racer myslíš. Jestli myslíš klasičtější, starší Hartan Racer GT, Racer GTS nebo Racer S, tam je ta sportovní korba plus mínus stejná a i úchyty jsou ty samé.

Hartan Racer GT

Hartan Racer GTS

Hartan Racer S

Tyto sedačky na podvozek Hartan Topline S klidně nasadíš.

Hartan Topline S

Problém bude jenom s nejnovějším, korýtkovým Hartan Racer GTX. Tyto nové sedáky už využívají jiný systém uchycení, a proto je na ty klasičtější modely už nespáruješ.

Hartan Racer GTX

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.