Hauck Rapid 3R 2019 Charcoal, jaký je?

Zodpovězené
22. bře 2019

Ahoj,

chtěla bych vědět jaké jsou kočáry této značky a tohoto typu. 🙂 Moc se nám líbí, tak zda je vhodný i do terénu, jak tam píšou. Máte s touto značkou zkušenosti?

Moc děkuji za odpověď 🙂

Ahoj!

Značka Hauck má kořeny v Německu, ale nenech se tím splést. Je to spíše levnější značka kvality, která tu cenu jejich produktů odráží. Celkově bych ji shrnula jako značku s nabídkou pro nenáročné rodiče, kteří mají omezený rozpočet a uspokojí se i s jednodušším, méně "komfortním" modelem.

Tříkolový Hauck Rapid 3R

Hauck Rapid 3R

je vhodný do města i mimo něj. Počítej s tím, že to je spíše tvrdší model, a i když nějakou tu nerovnost projde, nebrala bych ho jako vysloveně každodenní terénní vozidlo - kvůli zmiňovanému, jen mírnému, odpružení. Jako plus bych brala dostatečně prostorné, i když neotočné sedadlo, nastavitelnou rukojeť a kvalitní autosedačku. Mínusem bych brala nemožnost otáčení, menší vaničku a méně propracované materiály. Pokud hledáš něco na horší povrchy a za co nejnižší cenu, je vhodnou možností - jen nečekej přílišný luxus.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.