Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hezký, otočný sportovní kočárek pro velké miminko. Valco, Joolz, BGB... nebo jiný?

Zodpovězené
3. únor 2020

Hezký den,

mám po starší dceři Valco Snap 4, ale pro syna bych chtěla ještě nějaký stylový, snadno ovladatelný a lehký sportovní kočárek, který je otočný po i proti směru. Nepotřebuji terénní kočárek, bydlím ve městě. Jde mi hlavně o snadnou ovladatelnost a aby nebyl tvrdý jako Valco.
Nejvíc se mi líbí kočárky Joolz, ale mám velké miminko (8 kg a 68 cm v 5 měsících).

Hub tedy pro nás z tohoto důvodu asi nedoporučíte, že?

Dále zvažuji bazarový Joolz Day 1 nebo Day 2 a Bugaboo Cameleon 3. Jsou i pro větší děti nebo také spíš pro drobné?

Z nových kočárků mě zaujal kvůli ceně, hezkému vzhledu a příslušenství Zopa Move.

Který z těchto kočárků by mohl být pro nás nej? 😊

Cenově si představuji do 10 000 Kč.

Děkuji 😊

Ahoj!

V první řadě jsem chtěla navrhnout Valco Snap Ultra Trend - ale zastavila mě tvá věta "... a aby nebyl tvrdý jako Valco" 😀. Jinak by ti, myslím si, zvláště pokud si spokojená s klasickým Valcem, Ultra Trend nejspíše vyhovoval.

Co se Joolz Hub týká, ano, je to problém, pokud máš velké dítě - ani ne tak na teď, jako spíše z pohledu délky a komfortu užívání v budoucnosti. Nepotěším tě, ale u Zopa Move je to plus mínus totéž - není to extra prostorný kočárek. To už se raději podívat na Cybex Balios S, má alespoň delší zádovou opěrku (ale ani tam to není nějaké extrémně prostorné, takový lepší průměr).

Co se týče modelu Day, za mě spíše ne. Velký, neskladný kočárek s mělčím sezením - nevyplatí se více než výše zmíněné. Bugaboo Cameleon 3 bych když tak brala spíše, ale také mi nepřijde, že tím, že se skládá ve dvou kusech, ti tento již trošku zastaralý design bude nějak více praktický.

Tak za mě nějak ten Cybex stále vyhrává... Mimo něj bych se podívala i na Joie Versatrax. A tedy z opravdu prostorných, ale i bazarových, jednoznačným kandidátem pro mě by byl Baby Jogger City Premier nebo Baby Jogger City Versa.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.