Houpací kombinovaný kočárek pro větší dítě, s větší hlubokou korbou a otočným sporťákem, nemusí být skladný ani vydržet do konce

Zodpovězené
4. únor 2021

Dobrý den,

prosím o pomoc s výběrem kočárku. Mladší dceru (5 měs.) vozím v kočáru Moon Tregg a chci koupit jiný, nevyhovuje mi z hlediska velikosti (s fusakem se už do korbičky téměř nevejde) a sporťák vůbec. Ráda bych vybrala kočár s větší korbičkou - a houpací, bydlíme v Praze, autem moc nejezdíme, takže není nutné, aby byl úplně skladný. Sporťák by měl být otočný ke mně, a ocenila bych i vyšší rukojeť. Preferovala bych spíše levnější nebo z bazaru, budu ho používat než začne víc chodit, potom máme Oyster Zero.

Děkuji,

Bára

Ahoj!

Já bych, pravdu říci, pro pětiměsíční dceru už moc hluboký kočár nekupovala - ale chápu, že máš nějakou představu, plus dcerka je asi v korbičce spokojená, tak ti to ještě smysl dává. Jestli má být houpací a skladnost moc neřešíš, asi poradím hlavně něco v retro stylu, protože jiné houpací kočárky s prostornější korbičkou by obsáhli jen pár modelů, jedním z nich Britax Go Big. Ten i najdeš v bazarové ponuce, myslím si.

Britax Go Big

Z těch retro, a s opravdu pěknou ovladatelostí i na kočárek retro typu, bych já uvedla hlavně klasické modely značky Emmaljunga - něco takového https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/q2h147... by ti posloužilo pravdu pěkně. I když se to nezdá, klasický EMmaljunga jsem i já měla v ruce s miminkem, a šel opravdu krásně. Když tak zkus ještě dojednat cenu.

Z podobných vypíchnu i Inglesina Sofia.

Inglesina Sofia

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.