Jaký 2v1 kočárek podobný G-mini Grand?

Zodpovězené
6. kvě 2019

Dobry den,

do porodu mam sice jeste 7 mesicu, ale uz zacinam premyslet nad kocarkem. U prvniho ditete jsem mela G-Mini Grand Lux. Byla jsem s nim naprosto spokojena. Jedine minus byla predni plastova kolecka.

Chtela bych nejaky podobny kocarek, ale aby nestal majlant. (Stojim si za tim, ze na ten rok a kousek se nevyplati davat 20 000...) Nejlepe, kdyby byl 2v1 a nebyl cely cerny.

Moc dekuji a preji krasny den.

E.L.

Ahoj!

G-Mini Grand je stále dostupný a relativně oblíbený model, takže pokud by sis nevybrala nic lepšího, stále máš možnost se k němu vrátit.

G-Mini Grand

Z takových lepších v této kategorii bych doporučila podívat se na Diono Quantum, což je opravdu odolný a prostorný kočárek, i na tuto kategorii. Je o něco dražší než G-Mini, ale i kvalitnější / vyšší model s obrovskou stříškou a delší životností. Z 2v1 kočárků bych já pravděpodobně sáhla po tomto.

Diono Quantum

Zajímavou možností, pokud vyžaduješ terénní kolečka, by mohl být i Kinderkraft Moov.

Kinderkraft Moov

Moderním, a zároveň cenově dostupným modelem tohoto typu s celkem slušným odpružením by mohl být i CBX Leoti Flex (jeho výhodou je i perfektní nákupní košík).

CBX Leotie Flex

Z lehkých no odolných řešení je zase možností Maxi-Cosi Zelia.

Maxi-Cosi Zelia

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.