Jaký je rozdíl u korbiček X - Pram vs. X - Pram Light kočárků X-Lander?

Zodpovězené
14. led 2019

Dobrý den,

chtěla bych vědět, jaký rozdíl je mezi těmito korbičkami? Vybrali jsme kočárek X-Lander X-Move a dle hodnocení i výdrže se nám líbíl nejvíc. Jediné, co se mi nelíbí, že je krátká korba a v zimě s fusakem by mohl být problém. Čekáme miminko na přelomu květen/červen a nevíme jaký vybrat ten ,,nejlepší". Jestli víte o nějakém lepším, byla bych ráda za jakoukoliv radu.

Děkuji moc za odpověď.

Ahoj!

Rozdiel medzi vaničkami je ten, že, ako názov napovedá, X - Pram Light je od základnej X - Pram odľahčená, a tým že je novšia, je aj o niečo priestrannejšia. Light verzia je určená pre X-Move, X-Cite a X - Pulse,

X-Lander X-Move

X-Lander X-Cite

X-Lander X-Pulse 2016

zatiaľ čo základná X - Pram je primárne určená pre XA a X-Run,

X-Lander XA

X-Lander X-Run

i keď kompatibilná je aj s tými už spomenutými. Za mňa je odľahčenie vždy vítané, takže kľudne do nej choď. 79 cm cca je dostatok a myslím, že netreba väčšiu. Rátaj však s tým, že možno aj počas zimy dieťatko pôjde do športiaku - už na to totiž bude mať vek a možno sa bude chcieť aj viac obzerať… 🙂

Ak chceš pozrieť ešte iné značky s podobnými vlastnosťami, ako má X-Move, pozri na nové modely ABC Design a Moon, ktoré by ťa mohli zaujať tiež.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.