Jaký je sporťák Bomimi Bastien Air?

Zodpovězené
30. dub 2019

Dobrý den,

po vašich předchozích skvělých radách na kočárky si dovolím opět otravovat: kamarádka zvažuje koupi sportovního kočárku Bomimi Bastien Air, jenže ho není nikde možné vidět osobně a nejsou nikde ani žádné recenze. Vypadá dobře, cena je také přijatelná, ale jaký je to kočárek?

Požadavky jsou: lehčí sporťák do občasného lehkého terénu, jinak město, dobře ovladatelný, nejlépe jednou rukou, otočné sedadlo po i proti směru, úplný leh i sed, polohování nožiček, velká stříška, prostorný, skladný do auta.

Uvítáme i jiné typy od Vás jako odbornice.

Děkujeme moc.

Ahoj!

Bomi Bastien Air

Bomimi Bastien Air

je terénnější sporťák za příznivou cenu, ale je třeba počítat s tím, že je poměrně velký a relativně těžší. I po složení zabere kopu místa v kufru, takže pokud hledá lehčí sportovní kočárek především do města, možná je to zbytečně příliš. Pokud ale jde i o nižší cenu a terénnost je podstatný požadavek, není to zase úplně špatný výběr.

Pokud jde zejména o skladnost a nízkou váhu, není nad hybridní Jané Kendo,

Jané Kendo

který má mnohé vlastnosti městského kočárku, ale kola s dezénem a odpružením, co zvládnou i mírný terén. Sedák je klasické velikosti, ale obvyklou dobu používání v něm určitě dítko vydrží. Kromě něj bych zvážila Valco Snap Ultra Trend

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

novější model, který lze složit i se sedadlem, a také v případě potřeby k němu lze zakoupit nafukovací Sport kola. Možností by možná byl i Cam Dinamico Convert - čistě sportovní verze.

Cam Dinamico Convert

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.