Jaký kombinovaný kočárek pro miminko leden/únor? Chci skladný, lehký, odpružený, do 20tis.

Zodpovězené
25. srp 2019

Ahoj Eli,

potřebuju poradit s výběrem kočárku pro naše první miminko.

Požadavky:
Budu jezdit ve městě, hlavně MHD, občas menší terén
Skladný, máme VW Golf
Nějaký lehčí, bydlíme v prvním patře bez výtahu a kočárek budu muset pokaždé rozebrat
Ráda bych, aby byl odpružený
Cena za dvojkombinaci kolem 20 tisíc Kč
Polohovací madlo
Sporťák do lehu + polohování nohou

Hodně se mi líbí kočárky od Cybexu, narazila jsem zde v poradně na Cybex Iris M-Air, ale nemůžu ho nikde najít, že by byl ještě v prodeji.

Děkuju za pomoc!

Ahoj!

Jak Cybex Iris M-Air, tak i jeho "bratr" s většími koly Cybex Balios M, jsou již v prodeji jen minimálně.

Cybex Iris M-Air

Cybex Balios M

Nahradil je nekorýtkový a odpruženejší model sportovního kočárku Cybex Balios S.

Cybex Balios S

Pokud bys chtěla něco funkčně stejné Irisu/baliosu M, sesterská společnost Cybex-u - GB - nabízí GB Beli Air 4 a GB Beli 4 s o kousek většími koly, které jsou opravdu přesně takové (jen designově mají pár odlišných prvků).

GB Beli Air 4

GB Beli 4

Určitě však stojí za to popřemýšlet i o zmíněném Balios S - podle mě by ti na to, co potřebuješ, vyhověl. Stejně doporučuji i funkčně velmi podobné modely Moon ReSea, Zopa Move či Muuvo Quick (ale Cybex-ácká sedací část mi přijde nejdelší). Dalším supr kočárkem by byl i Jané Kendo.

Moon ReSea

Zopa Move

Muuvo Quick

Jané Kendo

A posledním, co ti doporučím (a byl by skvělý pro tvé potřeby) je Greentom Upp - nejlepší kombo všech tří částí, tedy korbičkové, otočného korýtkové sedadla Revesible, a i neotočné, prostorné sedací části Classic - co ti dá krásný, lehký a praktický kočárek na celé kočárkovací období.

Greentom Upp Reversible

Greentom Upp Classic 2017

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.