Jaký lehký a skladný kočárek pořídit namísto Valco Snap?

Zodpovězené
12. čer 2019

Ahoj,

prosíme o radu. Máme kočárek Valco Snap, ale bohužel nám nevyhovuje. Jaký jiný lehký a skladný kočárek, by mohl být pro nás? U Valca mi vadí jeho jízdní vlastnosti (i ve verzi sport).

Dívali jsme se na Mutsy Nexo, ten je pořád relativně lehký, ale zároveň by měl projet nějakou tu nerovnost. Případně jaký jiný kočárek, který se hodí do města, dobře se skládá, ale projede i kočičí hlavy, nějaké ty nerovnosti na chodnících a třeba i kus po trávě/písku a zároveň se dá pořád lehce ovládat?

Děkuju

Ahoj!

Mutsy Nexo

je za mě vhodnou volbou, jízdními vlastnostmi velmi odlišnou od Valco Baby Snap 4.

Valco Baby Snap 4

Je také odpružený, takže i nějaké ty nerovnosti s ním projedete.

Já osobně jsem Valco vyměnila za Babystyle Oyster Zero, což bylo pro mě 100 a 1 - neskutečná, pozitivní změna. Pomohlo tomu dobré těžiště, citelné pružení, krásný a praktický design. Takže i to je možnost.

Babystyle Oyster Zero

Jako třetí vzpomenu Nuna Tavo, který také výborně jezdí i pruží.

Nuna Tavo

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.