Jaký máš názor na Zopa Mystic?

Zodpovězené
28. srp 2019

Ahoj🙂,

co říkáš na kombinovaný kočárek Zopa Mystic?

Co se týče podvozku, kol, korby (velikost, funkce) i sporťáku.

Děkuji moc.

Ahoj!

Zopa Mystic

je pěkný, a cenově atraktivní model, zajímavý i neokoukaným designem. Vysoko umístěné sedadlo, melange zkombinovaná s koženkou a oblé linie ho dělají skutečně moderním a jsou to také nejsilnější prodejní argumenty. U korbičky je zase skvělá funkce odvětrávání ve spodní části, jakož i její celková prostornost.

Mně osobně na kočárku až tak nevyhovuje stříška - krátká a otevřená na korbičkové části, no a na sportovní části - je vysoko a se síťkou po prodloužení, takže při ostrém světle, a potom i vleže děťátko není vždy až tak ochráněno. Částečně si tam ale můžeš pomoci clonou, nebo dát ušít kryt... Druhým mínusem je ne až tak kompaktní složení, pro které tento kočárek později možná vyměníš za lehčí, kompaktnější a snadno skladný neotočný model.

Podvozek je jednoznačně městský a odpružený jen na tlumení mírných nerovností, takže určitě nepočítej s nějakým větším terénním využitím. Kola jsou dobré velikosti a kvalita je také ucházející - ale tedy, jak říkám, je to tvrdší kočárek.

Abych to shrnula. Je to dobrý, zejména počáteční kočárek do města, u kterého oceníš cenu a design, a pokud dořešíš doplňky ke stříšce, poslouží fajn. Později pak bude pravděpodobně doplněn lehčím neotočným modelem, kterým zakončíš kočárkovací období.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.