Jaký sportovní kočárek na vesnici a polňačky?

Zodpovězené
15. led 2019

Ahoj.
Budeme za chvili vybirat sportovni kocarek pro maleho. Bydlime na vesnici. Nerovnosti a polni cesty. Takze bych rada neco bytelneho. Pokud mozno sed trochu vyse. Rada bych, aby sel do uplneho lehu, a to i s nozickami. Kdyby sla dat sedacka nebo rukojet na oba smery, bylo by to super.
Dekuji moc

Ahoj!

Neuvádíš rozpočet, tak ti zkusím dát pár příkladů z více typů.

Pokud hledáš spíš robustní kočárek polského typu, podívej se na Bebetto Nico. Počítajíc s vyšší váhou a menší skladností ti na horších vesnických cestách může být dobrým společníkem.

Bebetto Nico

Možností jsou i kočárky jako Koelstra Mambo Daily, X-Lander X-Move či ABC Design Turbo 4 2017. Lehčí variací by mohl být Valco Baby Snap Ultra Tailormade s dokoupenými nafukovacími Sport koly.

Koelstra Mambo Daily

X-Lander X-Move

ABC Design Turbo 4 2017

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Pokud máš rozpočet vyšší a rozhlížíš se po něčem opravdu kvalitnějším, mými typy budou především Britax Go Big 2 (i když nemá sezení výše - pouze vaničku - je to kvalitní kočárek s vynikajícími jízdními vlastnostmi),

Britax Go Big2

Cybex Priam 3,

Cybex Priam 3

případně (hoc i) bazarový Bugaboo Buffalo (je to však korýtko).

Bugaboo Buffalo

Zajímavými by mohly být i kočárky značky Emmaljunga, například Super Viking.

Emmaljunga Super Viking

Z kočárků s neotočným sedadlem bych zvážila Britax B-Motion 4 Plus, klidně i v Britax B-Motion 3 Plus v tříkolové verzi. Možností je i Coletto Joggy 2018.

Britax B-Motion 4 Plus

Britax B-Motion 3 Plus

Coletto Joggy

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.