Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaký vybrat (kombinovaný) kočárek pro malou maminku?

Zodpovězené
14. říj 2019

Ahoj Eli,

poradíš mi jaký kočárek? Jsem nízká, měřím ani ne metr šedesát. Koukala jsem na Bugaboo Buffalo nebo na Neonato Puro. Který je lepší?

Popř. máš ty nějakého favorita?

Děkuji.

Ahoj!

Podle Bugaboo Buffalo (který se již nevyrábí) soudím, že asi půjdeš zejména po kombinovaném kočárku bazarovém. A i kdyby ne (a najdeš nějaký outletový) - Buffalo je jednoznačně, opravdu jednoznačně mnohem lepším, než Neonato Puro (který mi navíc přijde i dost vysoký). Je to jeden z nejoblíbenějších, nejzdařilejších modelů a srdečně ti ho doporučuji. Takže Buffalo, hlavně pokud budeš procházet i nějakým tím terénem, ​​je jednoznačně vynikající volba.

Od Neonato se mi spíše zamlouvá novější Slick - ale tedy je těžší... za to však má přehazovací rukojeť! Stále je však relativně vysoký ... a oproti Buffalu je však stále slabší, podle mě.

Celkově kočárky značky Bugaboo nižším rodičům jednoznačně vyhoví - takže se klidně koukni na všechny jejich modely, budou dobrou volbou (Buff je akorát z těch vyšších od nich). Kromě nich jsem i za Joolz Hub. A podle mě by si byla ok is novým Stokke Beat, který je navíc i super lehoučký, což ti celkovou manipulaci značně usnadní...


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.