Jaký vybrat sportovní kočárek na náročný terén? Dítě má 7 měsíců.

Zodpovězené
22. bře 2019

Zdravím.

Potřebovala bych prosím poradit. Sháním kočár - sporťák pro svou sedmiměsíční dceru. Bydlíme v lokalitě, kde jsou všude kopce a nerovný terén, takže spíš nějaký odolnější s vhodnými kolečky. Aby byl polohovatelný do lehu a zároveň i do sedu, možnost otočení směru, měl stříšku a možnost zakoupení nánožníku na zimu..

Děkuji moc 😊

Ahoj!

Z dražších, kvalitnějších modelů bych zmínila Britax Go Big - ano, stojí kopu peněz, ale stojí za to, co se jízdy i komfortu týká.

Britax Go Big

Dalším super kvalitním modelem by byl Emmaljunga Viking.

Emmaljunga Viking

Z levnějších polských kočárků bych ti zase poradila Bebetto Nico nebo Dorjan Quick Sport - no jedná se o těžší, robustní, méně skladné modely. Výhodou je kromě prostoru pro dítě a terénních vlastností i cena.

Bebetto Nico

Dorjan Quick Sport

Co se nánožníku týká, neber ho jako úplnou nutnost - myslím tím, že kromě kvalitního fusaku ho dokážeš doplnit i nánožníkem univerzálním. Poradím například oblíbenou značku Pinkie.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.