Kočárek pro tříleté a starší dítě?

Zodpovězené
8. únor 2019

Dobry den,

jaky sportovni kocarek je dostatecne prostorny i pro 3 - lete a starsi dite a zaroven jej uveze? Avsak musi mit korbu otocenou oblicejem k matce, ctyrkolovy a pojizdny i po narocnejsim terenu.

Dekuji.
Preji pekny den.

Ahoj!

Britax Go Big 2 je robustní, prostorný otočný kočárek s vyšší nosností, kde děťátko určitě vejde delší dobu a projde i náročný terén.

Britax Go Big2

Easywalker Mosey+ je možná užší, ale má opravdu vysokou zádovou opěrku a výškově nastavitelnou stříšku, takže si myslím, že ten by mohl vyhovět také.

Easywalker Mosey+

Dalšími možnostmi jsou Baby Jogger City Premier či City Versa GT, nebo švédský Emmaljunga Viking.

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Versa GT

Emmaljunga Viking

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.