Kombinovaný kočárek bez ponurých barev, město + jezdíme na chalupu (spíše upravené cesty). Je něco vhodného?

Zodpovězené
19. led 2021

Dobrý den,

už týden procházím různé recenze kočárků a pocit zoufalství se stále prohlubuje. Proto se na Vás obracím s prosbou o radu.

Našla jsem pár kočárků, které se mi vzhledově líbí (nechci tmavé ponuré barvy typu šedá, černá, tmavě modrá, aj.) a zároveň nemají špatné recenze.
Kočárek Bebetto Holland, Bebetto Torino, Tudore Forester, Euro-Cart Durango Sport a Adamex Vicco. Jaký je Váš názor na tyto kočárky?

Bydlím ve městě, ale zároveň máme chalupu na horách (žádné šílené kameny, spíše lesáky upravené lesy a polní cesty). Ale jinak žádné speciální požadavny nemám.

Děkuji, přeji hezký den.

Ahoj!

Za mě, i když rozumím Tvému výběru modelů, to z dlouhodobého hladiska nejsou vhodné kočárky. Všechny jsou to polské značky vyšší váhy, hodně neskladné, s dobrou a pěknou hlubokou korbičkou no mnohem slabší sportovní částí… A za mě nejsou vůbec optimální ani do čistě města, ani na pravidelné cestování, kdy nakládání bude obtížné a kočár zabere celý kufr.

Já bych řešila něco ne tak obrovského, ne tak náročného na prostor a ne tak nepraktického se sporťákem. Od Jané Muum přes Moon ReSea S po o něco větší (i vyšší) ABC Design Salsa 4, vsaď raději na schůdnější váhu. Později na 90 % vystřídáš tak či onak za lehčí, skladnější neotočný sportovní kočárek.

Jané Muum V2

Moon ReSea S

ABC Design Salsa 4

Nepíšeš rozpočet, tak se mi těžko odhaduje, jestli je omezený, ale podle výběru výše spíše usuzuji, že do dražších modelů jako (hodně vhodný) Gesslein FX4 Classic kupř. asi nebudeš chtít jít. Každopádně Ti ho doporučuji mnohem dříve.

Gesslein FX4 Classic

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.