Kombinovaný kočárek - Cybex Priam, Roan Bloom, Britax Go Big. Který vybrat?

Zodpovězené
14. únor 2020

Ahoj Eli,

pomalu začínám pokukovat po kočárku. Jsou tři, nad kterými jsem přemýšlela, každý se mi líbí něčím jiným.

První se mi zalíbil Cybex Priam, ale trochu mě odrazuje cena a když jsem ho viděla v obchodě, tak už zas tak nadšená nejsem. Přijde mi takový strašně tvrdý...

Jako druhý polský Roan Bloom. Korba dobrý a sporťák taková klasika, jako u podobných kočárků - nic moc.... Ale za ty peníze docela dobrý.

A jako poslední můj favorit - Britax Go Big 2. Přijde mi dostatečně velký - i korba, i sporťák, + velká nosnost, velký koš pod kočárem, kde bude mít pohodlí náš kapesní pes 😊. Jediné, co se mi líbí méně je, že mi přijde nízko sporťák - ale to je detail. Stejně nevydržím u jednoho kočárku 😁 a sporťáků vystřídám víc jako u první dcery. Ještě jsem na něj bohužel nikde v obchodě nenarazila, abych si ho osahala.

Který z těchto tří by si mi doporučila?

Auto mám sice malé, ale zas tak často jezdit nebudu, většinou s kočárkem pěšky - tak to tam vždy nějak narvu. Jezdit budu město, polní cesty a cesty v lese - ale ne úplně špatný terén. A mrňous se narodí v srpnu 😊.

Děkuji.

Ahoj!

Cybex Priam 3, podle toho, jak o něm mluvíš, tě nadchl designem, ale živě nějak ne. A já bych ho tím pádem rovnou vyloučila - není dobré kupovat kočárek jen z důvodu, že se ti líbí, jestli má mouchy, co tě žerou už v začátcích.

Cybex Priam 3

Roan Bloom - pěkná, šikovná korbička, ale sportovní kočárek je pro mně už slabší. Jestli bys ho měla jen jako hluboký, asi i budiž, ale pokud plánuješ používat i sportovní část, nevím, spíše ne - zejména ve srovnání se zbytkem mi přijde někde úplně jinde - níže než zbylé dva.

Roan Bloom

Britax Go Big 2 je podle mě absoltutně top volbou v tomto případě. Níže umístěný sporťák - to je naopak záměr, děťátko si později do něj samo vyleze, a bude na sebe pyšné. A kočárek sám o sobě je ok i pro vyšších rodiče. Skladnost je horší - ale podle toho, co píšeš, to bude ok plus mínus. A ta ovladatelnost ti to skutečně vynahradí.

Britax Go Big2

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.