Kombinovaný kočárek do města i na vesnici: Moon Nuova Antra, Moon Scala, ABC Design Salsa 4 Air?

Zodpovězené
21. pro 2020

Dobrý den,

do města a o víkendech na vesnici a polní cesty. Bojím se těch nafukovacích kol.

Jaký byste vybrala?

Děkuji

Ahoj!

Moon Nuova bych já osobně spíše vyloučila. Už je to starší model, co se dizajnu týká, za mě je hodně neskladný a těžký, a navíc s krátkou sportovní částí a ne vždy optimálně nakloněnou korbičkou.

Moon Nuova

Moon Scala mi už přijde - i jízdně - příjemnější (u Nuova je trochu problém ovladatelnost s těžším děťátkem resp. při sedadle směřujícím k rodiči), ale stále je nevýhodný z pohledu malé ložné plochy sedací nástavby (nepřijde mi nejpraktičtější).

Moon Scala

ABC Design Salsa 4 Air je za mě nejpraktičtější z těchto tří voleb, a já bych šla do té. Prostorná korba, prostorná sportovní část, pěkné měkké odpružení a obrovský košík...

ABC Design Salsa 4 Air

No a pokud se bojíš nafukovacích koleček (nemusíš, není to žádné měnění každý týden, pokud nejezdíš nějaké extrémní povrchy), za mě na takové používání postačí i klasická ABC Design Salsa 4 s koly bezúdržbovými. Jejich velikost a odpružení budou stačit i na trochu terénu, pokud neplánuješ jezdit denně offroad. To by asi, z tohoto stylu, byla moje první volba.

ABC Design Salsa 4

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.