Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kombinovaný kočárek na asfaltovou cyklostezku a polňačku - ABC Design Viper 4 nebo Bebetto Luca?

Zodpovězené
17. dub 2019

Ahoj,

chtěla bych poradit, který kočárek myslíš je je lepší? 🙂 Budeme jezdit hlavně po asfaltové cyklostezce a polní cestě... takže jsem koukala po něčem terením za rozumnou cenu.

Děkuji 🙂

Ahoj!

Oba kočárky jsou vhodné i na horší terén - otázka je, zda ti nevadí jejich poměrně vysoká váha. V tomto ohledu je na tom ABC Design Viper o něco hůře - s váhou 16 kg je to opravdu tank. Je zato ale velmi pevný, stabilní, robustní, spolehlivý v každé situaci.

Bebetto Luca je o kousek lehčí, ale také je to tank s vyšší váhou a ne až tak kompaktními rozměry před, ani po složení. Mně osobně přijde jeho sportovní část zbytečně mohutná - tedy ABCčko ji má za mě lepší - ale prostoru naštěstí nabízí dostatek. Výhodou obou je velká vanička a skvělé stříšky.

Pokud ti mohu poradit, snad ještě lepší alternativou od ABC Design by byl Salsa 4 či premiovější Salsa 4 Air (Air je verze s nafukovacími koly). Má podobné vlastnosti, jako Viper, ale je lehčí a kompaktnější, přičemž si ale zachovává výborné odpružení. Na tvé používání by pravděpodobně byl ještě lepší.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.