Kombinovaný kočárek na vesnici, do 15 tis., s nastavitelnou rukojetí a skladný do Fabie. Jaký?

Zodpovězené
9. lis 2020

Dobrý den,

ráda bych se poradila ohledně kombinovaného kočárku. Mělo by jít o skladný kočárek do Fabie. Co se týče terénu, tak jsme z vesnice, takže polňačky a hrboly občas, a pak aby byl skladný, když pojedem do města. Malý se narodí na jaře v březnu. Rozpočet do 15 tis. A hlavně nastavitelná rukojeť 😉.

Děkuji za radu 😊.

Ahoj!

Je důležité si uvědomit, že o co odpruženější a na terénu schopnější kočárek bude, o to větší a těžší resp. neskladnejší do kufru bude. Ty si tím pádem musíš uvědomit, že vlastně hledáš kompromis těchto dvou opačných vlastností, a tedy, o co víc bude přidáno na skladnosti, o to víc bude ubrané na terénnosti (a naopak). A pokud nebudeš 100% spokojená s měkkostí kočárku např., tak si třeba uvědomit, že to je právě daň za to, že se Ti vejde do menšího kufru.

Uvedla bych asi např. Espiro Only

Espiro Only 2020

či Lionelo Mari (ten je méně terénní, no co to přejde)

Lionelo Mari

a z ne-polských značek například Joie Versatrax

Joie Versatrax

nebo Moon ReSea S.

Moon ReSea S

Pokud si ok i s neotočným sedadlem, super a cenově dostupnou volbou by byl i například španělský model Casualplay LOOPi Allroad.

Casualplay LOOPi Allroad

Z větších Ti doporučím ABC Design Salsa 4 - není nejskladnější, sedák později asi budeš mít před zadními sedadly, ale je to zvládnutelné.

ABC Design Salsa 4

I novinka ABC Design Samba by mohl zaujmout. Menší, ale schopný a krásný (a také skladnější) - ale ještě není v prodeji, tak jedině trochu na něj počkat.

ABC Design Samba

Tak snad jsem inspirovala 🙂.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.