Kombinovaný kočárek od narození: město, běh a občasný terén. Byl by Baby Jogger City Elite vhodný?

Zodpovězené
27. črc 2020

Dobrý den,

vybírám dvojkombinaci kočárku pro dítko hned od narození. Bydlíme ve městě (byt s výtahem) takže procházky převážně tady, ráda bych s kočárkem i vyběhla, opět do města na cyklostezky. Příležitostně bychom chtěli i kočárek vyvézt do terénu, někde na lesní cesty. Nejprve jsem chtěla kočárek do hranice 15 tisíc, ale po dalším zkoumání jsem zjistila, že to bych musela oželet to běhání.

Co jsem pročetla, tak nejčastěji se doporučuje TFK, mě však více zaujala značka Baby Jogger.
Splňoval by například City Elite naše požadavky?

Popřípadě, na které kočárky bych měla kouknout?

Moc děkuji 🙂.

Ahoj!

Jestli je městský životní styl tím hlavním, a k němu potřebuješ něco na běh a nějaký ten terén, za mně je Baby Jogger City Elite opravdu výbornou volbou. Nemá některé věci, co větší TFK-če mají (myslím např. ruční brzdu či kotoučový mechanismus brzdění), ale je to kvalitní kočárek na všechny povrchy a i na lehký běh. Skvěle se k tomu skládá a je nosný a prostorný. Já bych do něj absolutně bez váhání šla, a pravdu říci ani bych neuvažovala moc o něčem jiném - s těmi požadavky, které máš a popisuješ 😉.

Baby Jogger City Elite

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.