Kombinovaný kočárek pro srpnové mimi: Emmaljunga, Tudore, Kunert, Camarelo?

Zodpovězené
26. kvě 2020

Ahoj,

sháním kočárek v dvojkombinaci - hlavně na užívání do města, a dále na výlety do lehkého terénu se psem, skládání do auta by také mělo být dobré. Očekávám dobrou variantu jak hluboké korby, tak i sporťáku - abych ho nemusela hned po odrostu měnit. Hlavně konstrukce, váha, dobrá kola, dobré jízdní vlastnosti a odolnost.

Modelů a značek je příliš, dle recenzí se také vybírat nedá, někomu jedna značka sedí, jinému ne. Značky v nadpisu otázky mi byly doporučeny v obchodě, dále jsem si některé vyhlídla sama. Emmaljunga by pro mne byla top, ale je příliš drahá, jediná možnost je koupě z druhé ruky. Cenový strop je kolem 18 tisíc, maximálně 20, se vším všudy.

Děkuji moc za odpověď.

Ahoj!

Za mě, z uvedených značek, je kvalitní a odolností (a i skladností) značka Emmaljunga úplně někde jinde, než zbylé uvedené robustní oválné polské kočárky. Pokud bych já osobně zvažovala Emmaljunga kombinaci, určitě bych se neohlížela i po těchto zbývajících značkách, které mi přijdou mnohem slabší než kompaktností, tak i sportovním sedadlem, ale i celkovým provedením a materiály. Pokud bych ji měla s něčím srovnávat, zvažovat, co když ne Emmaljunga - spíše bych se dívala po něčem jako Britax Go Big, což je ale kočárek méně skladný,

Britax Go Big

nebo potom kvalitativně i po něčem jako Baby Jogger City Premier.

Baby Jogger City Premier

A co se ceny týče, ani bazarová Emmaljunga nebude špatná, absolutně ne. To jsou tak odolné kočárky, že vydrží v pohodě i více dětí. Alternativou by bylo vyskládat si kombi z výprodejových kousků na babyplace, (competition verze za necelých 11tis. https://www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-emma... plus korbička https://www.babyplace.cz/hluboka-korbicka-emmal... by pod 20 tis. vyšly, plus tedy adaptéry... a autosedačku můžeš kuknout i bazarovou možná, nebo levnější, no dobrou Joie...).

Emmaljunga NXT60 Ergo

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.