Kombinovaný kočárek Roan Bloom 2019 - názor? A nebo, který dobře ovladatelný kočár do terénu?

Zodpovězené
1. srp 2019

Dobrý den,

jaký je Váš názor na kočárek Roan Bloom 2019? V případě, že hledáme cenově dostupný kočárek, který je maximálně odpružený a vhodný do terénu - oželíme skladnost a vyšší váha také tolik nevadí, pokud se dobře ovládá.

Zatím nás tento nadchnul, ale to může být prvotní nadšení, proto se chceme ještě poradit. Případně se díváme na Bebetto Torino a ABC Design Salsa Air - Roan se nám ale pozdává nejvíce.

Děkuji!

Ahoj!

Roan Bloom

není špatný kočárek, zejména tedy v korbičkové konfiguraci. Korba je prostorná, polohovatelná, a ten fajnový krycí / odepínací/ síťovaný nánožník ... No může být. V hluboké verzi s ním určitě budete spokojeni. Co mně osobně na kočárku vadí je, tak jako u mnohých tohoto typu, slabší sportovní část. Je vylepšená oproti starším modelům, to je dobře - takže by mohla vyhovět. Prostorově, ok, postačí, i když kočárek je s ní tak trochu zbytečně mohutný. Ale ten prostor pro nožky, což se dá prodloužit (jinak, dobrá funkce), je takový nějaký méně kvalitní, plast, slabší, a stále ne nějak velmi prostorný. No nevím. Kočárek se zdá být fajn, ale Poláci si v těchto sporťácích nějak nikdy nedají dost námahy.

Bebetto Torino

Bebetto Torino 2015

je o něco těžší, a co se týče sporťáku, přijde mi trochu lepší (prostor, stříška). Je to však podobná kategorie, a pokud se ti Bloom zamlouvá mnohem víc, není to zase chyba - vybrat si ho oproti Torinu.

ABC Design Salsa 4 Air

je za mě lepší kočárek - nemá sice polohování v korbičce, ale to podle mě není důležité kritérium. Korba je prostorná, se skvělou stříškou. Super stříšku má i fajn řešený sporťák. Plusem je výborné odpružení.

Z levnějších ještě koukni na Kinderkraft Prime 2019, který váží 12 kg. Dobrý poměr cena - výkon.

Kinderkraft Prime 2019

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.