Lehký, “terénní” kočárek do letadla. Který bys doporučila?

Zodpovězené
2. led 2020

Ahoj,

potřebovala bych radu ohledně kočárku na cesty. Měl by být lehký do letadla (ne jako příruční), do úplného lehu a použitelný do lehčího terénu (tím vypadávají golfky). A ideálně levně sehnatelný na bazaru (kočárů už máme dost 🙂).

Děkuji za tipy!

Ahoj!

Já bych v tomto případě zvažovala něco jako Oyster Zero. Je to lehoučký sportovní kočárek, který i něco projede (my jsme s ním trávu zdolávali každodenně). Složíš ho taktéž snadno, a je navíc opravdu prostorný.

Babystyle Oyster Zero

Mimo něj mi přijde jako dobrá volba i Valco Snap (i když jízdně je za mě slabší)

Valco Baby Snap 4

a doporučím sehnat potom raději Snap Sport verzi kvůli nafukovacím kolům

Valco Baby Snap 4 Sport

nebo i takový Baby Jogger City Mini.

Baby Jogger City Mini

Teoreticky by, z těch ještě menších, prošly kritériem větších kol i Cybex Eezy S +

Cybex Eezy S+

nebo EasyGo Minima Plus - ty nějakou tou trávou projdou také.

EasyGo Minima Plus

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.