Máte zkušenosti s kombinovaným kočárkem Riko Villa 2019?

Zodpovězené
30. dub 2019

Zdravím,

ráda bych se zeptala na kočárek Riko 2019 - Villa - carbon. Nenašla jsem žádné recenze a ani nikde na kamenném obchodě není, abych si ho mohla prohlédnout.
Tak by mě zajímalo, jestli s ním nemáte zkušenosti? Jde mi o to, aby šel jak do města tak i na menší túry...

Nedokážu si nějak představit parametry, které píší na stránkách - jde mi o to, že jsem 180 cm vysoká, tak aby byl kočárek dostatečně velký. Korbička vypadá veliká, což je dobře. Ale nejdůležitější je, celkové hodnocení.

Děkuji moc.

Ahoj!

Riko Villa

je nový model, proto zkušenosti s ním ještě nejsou dostupné, a jen minimum obchodů ho má v nabídce (natož na prodejně). Počítala bych ale plus minus se stejnými vlastnostmi, jako mají kočárky Riko obecně - tedy robustnější konstrukce, vyšší váha (skoro 15 kg je opravdu dost), fajn odpružení. Díky novým kolům, které jsou bezúdržbové, odpadá možnost defektu - to je dobrá zpráva. Korbička je dostatečně prostorná (matrace cca 74x35), a i sporťák, zdá se, zvětšili - všechno toto je velmi fajn. Stále bych ho však brala spíše na vesnici, a určitě ne v případě, že často cestujete - je na to zbytečně velký a těžký. Jako počáteční kočárek, který kvůli přílišné robustnosti ve sportovní verzi později vyměníš za lehčí neotočný model sportovního nebo golfového kočárku, by ale mohl být ok. Pro vysokou osobu podle mě klidně, zase není to nízký kočárek.

Já osobně nejsem až takovým fanouškem značky, protože dělali fakt malé sportovní části a častokrát se kazily (polohování např.). Ale tím, že toto je nový model, to těžko zhodnotit.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.