Moon Lusso City Structure. Jaký máš názor na komb. kočárek a jeho terénní využívání (i pratelnost)?

Zodpovězené
9. únor 2021

Ahoj Eli,

prosím o názor na tento kočárek.

Jaký zvládne terén? Měla si jej v ruce?

Jsme na vesnici. Cca 80 % cesty jsou nové chodníky nebo asfalt bez děr, zbylé cesty jsou tráva, štěrk, blátivé děravé cesty, polňačky. A dá se tento kočárek celý svléknout a vyprat v pračce?

Předem děkuji.

Ahoj!

Já sama jsem Moon Lusso neměla, nepoužívala, držela jsem ho jenom na výstavišti.

Moon Lusso

Z porovnání s jeho bratskými modely od značky Moon, plus s přihlédnutím na různé videorecenze, jako i na tuto slovenskou recenzi kočárku na Kočíkopédii (plus počet jiných v EN nebo PL jazyce) bych ho ohodnotila jako OK za tu cenu, pěkný a čistý designově, i když tedy ne nejskladnější. Co se terénu týče, zas tak odpružený není, je to spíše městský kočárek, ale na to, co píšeš, jestli to nebude nic extrémního denně, by Ti postačit mohl. Je dobré si uvědomit, že sedadlo není nejprostornější, a tak Ti kočárek vydrží tak rok a půl, dva, a pak stejně přesedláš na něco lehčího, skladnějšího, neotočného s více prostorem pro dítě. Ale to pravděpodobně uděláš stejně, možná i dříve.

A k svlékání a praní ne, nejde to. Je to spíše o ručním čistění. Ty materiály by stejně při opakovaném praní vybledly.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.