Moon Nuova Air nebo Joie Versatrax? Jaký levnější kombinovaný kočárek na vesnici vybrat?

Zodpovězené
9. pro 2020

Dobrý den,

v obchodě nám, dle našich požadavků (levnější, vesnice, otočný) doporučili dvojkombinaci kočárků Moon Nuova Air a Joie Versatrax.

Můžu poprosit o Váš názor?

Děkuji moc.

Ahoj!

Co se týče cenově dostupných modelů kombinovaných kočárků, Moon Nuova Air je asi na pohled lepší. Já osobně tento model ale moc nemusím. Vadí mi konkrétně hodně malá sportovní část s malou stříškou, se kterou, hlavně v pritisměrné pozici, se kočárek hodně blbě ovládá. Kromě toho více maminkám vadil sklon korbičky, které se zvažuje při hlavě děťátka. Takže i když je to na papíru fajn kočárek, mám pocit, že značka má mnohem povedenější modely a tento už je dizajnově i funkčně trochu zastaralý. Nemluvíc o tom, že je opravdu těžký a brutál neskladný, takže cestování s ním bude časem stále více obtěžující.

Moon Nuova Air

Joie Versatrax je mnohem skladnější, novější a celkově za mě praktičtější model s mnohem delším sedadlem, ALE samozřejmě taky má své mouchy (kratší stříška, levnější provedení plastových spojů - prostě očekávatelné věci při té pěkné ceně). Já bych si vybrala na 100 % ten, ale samozřejmě s akceptováním toho, že cena se v kočárku samozřejmě odrazí.

Joie Versatrax

Jestli můžu doporučit ještě něco jiného, v nízké ceně bych zvážila Concord Wanderer z outletu (https://www.kiido.cz/kombinovane-kocarky/#gende...),

Concord Wanderer

nebo také ABC Design Salsa 4 s opravdu pěkným odpružením by Ti podle mě mohl vyhovět (dá se sehnat pod 15 tis. Kč).

ABC Design Salsa 4

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.