Na cesty a dovolené raději Valco Snap 4, nebo Nuna Pepp?

Zodpovězené
4. únor 2019

Dobrý den,

chtěla bych se ještě zeptat, co říkáte na golfové kočárky Valco Snap 4 a Nuna Pepp? Zejména Valco je hodně maminkami doporučovaný kočárek. Jak už jsem vám jednou psala, hledám kočárek na výlety, dovolené. Tudíž jako druhý kočárek, který by byl opravdu spíše využívaný jen na cesty.

Budu moc ráda za odpověď. Hodně mi to usnadní rozhodování.
Hezký den

Ahoj!

S Valco Baby Snap 4

Valco Baby Snap 4

je opravdu mnoho maminek velmi spokojených. Je lehký, rychle se skládá, je prostorný a přitom vypadá fajn a nestojí hodně. Pozor bych si dala na těžiště, které ti nemusí 100% sednout, a celkově, zda ti "sedne do ruky". Je dobré ho před koupí vyzkoušet, ale obecně by měl na roli druhého kočárku úplně stačit. Po složení je Snap kompaktní, ale nepočítej s úplně ultraskladnými rozměry.

Nuna Pepp Luxx

je menší kočárek, více "příležitostného" rázu, o něco méně prostorný a stabilní - ale jinak na cesty pravděpodobně ještě praktičtější. Pokud si ztotožněna s designem a opravdu kočárek budeš využívat jako druhý, Nunu bych doporučovala snad ještě více. Za mě je to na výlety a dovolené dobrá a praktická volba - ale vysloveně krok vedle neuděláš ani s jedním.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.