Náhrada kombinovaného kočárku Inglesina Magnum, která se již nevyrábí. Je něco obdobného?

Zodpovězené
7. pro 2020

Dobrý den,

máte nějaký tip na náhradu kočárku Inglesina Magnum? Bohužel se již nevyrábí.

Co mě vyhovovalo u tohoto kočárku?

  • Korba, která se jednoduše předělala na sporťák
  • Odpružení
  • Kolečka - všechny stejně velká a v jedné linii, ne jak se dělají nyní, přední a pohyblivá
  • Velký košík

Předem děkuji.

Ahoj!

Jestli Ti Inglesina Magnum tak seděl, možná by stálo za to zvážit koupi tohoto modelu z bazaru. Hlavně, když Ti opravdu všechno vyhovovalo a nemáš proč měnit, možná jen, že ten Tvůj už nemáš nebo dosloužil, nějaký kus z druhé ruky v dobrém stavu by Ti znovu mohl posloužit přesne tak, jak si to představuješ.

Inglesina Magnum

Když bazarovku prostě nechceš nebo jednoduše toužíš po změně nebo novém kočárku se zárukou, ale s co nejbližší funkcionalitou, koukni určitě na Inglesina Sofia - i když tak samozřejmě už řešení je modernější se samostatným sporťákem.

Inglesina Sofia

Podívej se i na Silver Cross Sleepover (novější s odděleným sedadlem),

Silver Cross Sleepover

resp. když seženeš bazarový Sleepover Elegance, bude to přesně ten samý systém předělání korbičky…

Silver Cross Sleepover Elegance

Dále zmíním Navington Corvet, alespoň jako hluboký…

Navington Corvet

A skvělé hluboké/příp. se (samostatným) sedadlem jsou i kočárky značky Emmaljunga - linie Edge nebo Big Star Supreme.

Uvedu tu i Peg-Pérego Classico/ Culla/Primonido Elite.

Peg-Pérego Classico

Peg-Pérego Culla

Peg-Pérego Primonido Elite

Mrzí mě, že jsem Ti nedala víc “totožných” možností se stejnými funkcemi, ale už se takové moc nevyrábí. Také hodně doporučím buď hledat stejné bazarovky (nebo ten Silver Cross), nebo se smířit s trochu jinou funkčností. Z vyjmenovaných všechny, mimo toho předělání hluboké korby, budou jízdně velmi podoné a pro miminko pohodlné. Sama bych pravdu říci volila ty starší Emmaljungy, ovladatelnost i s neotočnými koly je fantastická (sama jsem jednu starší bazarovku zkoušela a byla to krása).

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.