Odpružený kočárek bez nafukovacích kol do lesa i města pro zimní miminko. Máte tip?

Zodpovězené
10. zář 2019

Dobrý den,

píšu, protože výběr kočárku už začíná být spíše noční můrou než potěšením. Když už se nám něco líbí, jsou špatné recenze, nebo se vždy objeví nějaké ale...

Čekáme mimčo na zimu. Jediné, co víme, že od kočárku chceme, aby byl dobře odpružený, kolečka jakákoliv krom nafukovacích, aby dobře zvládl les i město... Ale zároveň se nám moc nelíbí kočárky typu ABC design.

Děkuji mnohokrát za radu, tipy.

Pěkný den!

Ahoj!

Pokud kočárky typu ABC Design nejsou tím pravým ořechovým, předpokládám, že Vás to spíše táhne k oválnějším typům kombinovaných kočárků. Tam bych, pro Tvůj požadavek odpružení a nenafukovacích kol, navrhla například značku Bebetto. Robustnější, oválnější kombinace s dobrým odpružením, prostornými korbičkami a také sportovními částmi (což v tomto typu nebývá tak časté). Modely s nenafukovacími koly jsou u Nico Shine, Nitello a nového Torino New.

Bebetto Nico Plus

Bebetto Nitello

Bebetto Torino

Kromě Bebetta bych se podívala i na kombinované kočárky jako Bexa Fresh příp. Ultra, popř. Riko Piano (pozor, je trochu moc těžký), Roan Bloom, Invictus V-Print nebo nový Noordi Luno či Petite&Mars Rover.

Bexa Fresh

Bexa Ultra

Riko Piano

Roan Bloom

Invictus V-Print

Noordi Luno

Petite&Mars Rover

Polská dizajnovka oceněná Reddot - Anex Quant - by také mohla být odpovědí na to, co požadujete.

Anex Quant

A nedá mi nezmínit i nesmírně dobře odpružený Britax Go či vyšší Go Big, i když designově se Vám asi netrefí do toho, co hledáte. Odpružení a manévrování je tam však boží.

Britax Go

Britax Go Big2

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.