Poděkování

Zodpovězené
20. říj 2020

Dobrý den,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za pomoc při prvotním výběru. Při pokládání dotazu jsem byla úplně vyčerpaná ze všech těch možností, ale trochu jsem začala měnit své nároky, měla už pár tipů a čekala jsem, zda poradíte úplně jiné, než na které jsem se dívala. A popravdě, trefila jste se 🙂.

Změnila jsem nutnost čtyřkolky, dokonce se mi snad i ty tříkolky už líbí víc 🙂, a to především Baby Jogger City Elite a TFK Joggster Trail 2. A přesně tyto jsou mezi Vašimi doporučeními.

Děkuji za Vaši poradnu, pěkný den.

Zdravím,

děkuji krásně za dotaz, moc mě potěšil. Jsem ráda, že můžu pomoct. Držím palce a když tak nám přidej později hodnocení, pomůžeš dalším maminkám s výběrem (a to pozitivami i negativami, které má absolutně každý kočárek).

Měj jen ty nejkrásnější dny - s kočárkem i bez něj!

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.