Poděkování s výběrem.

Zodpovězené
18. zář 2020

Dobrý den,

nemám žádný dotaz, ale chtěla jsem Vám poděkovat za rady. Napoprvé jsme nakonec nezvolili, co jste nám radila. A zpětně jsme si několikrát řekli, že jsme udělali chybu.

Podruhé jsme váhali mezi 2 už sportovními kočárky a po dlouhých úvahách jsme si vybrali ten, který jste radila.

A ono jo, kočárek splňuje to, co jsme chtěli. 😀

Takže Vám moc děkuji za rady, které tady maminkám dáváte! ❤️

To je krásné, moc děkuji za feedback a přeju ty nejšťastnější kočárkovací dny ❤️. Jsem tu pro Vás, maminky, a jsem za to moc ráda.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.