Poděkování za radu - Baby Jogger City Elite DOPORUČUJI

Zodpovězené
12. kvě 2020

Ahoj Eli,

před časem jsem na Tebe měla otázku ohledně výběru sporťáku a v úžším výběru zůstala Nuna Tavo a BJ City Elite. Za Elita se mi nechtělo dávat tolik peněz, ale pak mě napadlo kouknout na bazar. A včera jsme si dovezli Elita za 6 tis. Má kosmetické vady, které jsou řešitelné, ale hlavně je ještě chvíli v záruce. Hned jsem ho vyzkoušela a proti našemu minulému městskému kočárku je to na zahradě nebe a dudy! Trošku si říkám, že jsem rovnou mohla jít do Summita X3, ale přece jen je to náš jediný kočár a jezdíme hlavně ve městě.

Takže moc děkuji za rady při výběru a odstátním doporučuji Elita! 🙂

S pozdravem
Martina

Ahoj!

Děkuji za krásnou reakci a recenzi a těším se, že jsem mohla pomoci! I cena je super, ale dobře si to vychytala. A co se drobných kosmetických vad týká, nějaké by byly po terénním používání po čase i tak, takže to myslím ani nevadí, hlavně když jsou řešitelné.

I ty můžeš druhým pomoci při rozhodování - hoď recenzi na Kočárkopedii, kde si ji při zvažování Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Elite

bude moci každá maminka přečíst a zvážit, zda je to kočár pro ni - link na přidání hodnocení je zde: https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/baby-jog...

Přeji co nejlepší jízdu v každých podmínkách a zdravím,
❤️

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.