Popruh navíc u kočárku Valco Snap 4 - k čemu slouží?

Zodpovězené
8. únor 2019

Ahoj,

včera mi přišel kočárek: Valco Snap 4. U kočárku byl přiložen tento popruh. Nevíš, k čemu slouží? Děkuji 🙃

Ahoj!

Sama jsem vlastnila Valco Snap 4,

Valco Baby Snap 4

ale musím říci, že takový popruh jsem k němu nedostala (nebo o něm dosud nevím). Popruh na upevňování sedáku, a taky popruh na přenášení vypadaly u mě jinak. Já osobně si myslím, že ti to přidali náhodou (ani v návodu o takovém něčem jsem neslyšela a nečetla), ale preventivně bych možná kontaktovala prodejce.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.