Skate ku TFK Joggster Adventure - jaký, když originál pěkně nesedí?

Zodpovězené
28. led 2019

Dobrý den, prosím o doporučení sourozeneckeho skate na kočárek TFK Joggster Adventure. Originál mi nějak nesedí, ale bojím se jiný skate koupit, aby neprekazela brzda, která vede na spojnici zadních kol. Děkuji 😊

Ahoj!

Na TFK Joggster Adventure

TFK Joggster Adventure

bych ti kromě originálního skejtíku doporučila skutečně pouze přídavné stupínky, které jsou skutečně univerzální. Nejlepšími obecně sedícími a jednoduše připojitelnými jsou Bumprider nebo Lascal Buggyboard (ať už Mini nebo Maxi). Jsou dostatečně oblíbené i na to, abys je našla i v bazarové nabídce, takže případně je mohla i zkusit nebo nějaký ten peníz ušetřit.

Při stupátku je vždy třeba počítat s tím, že základní komfort rodiče se vždy trochu sníží. Ať už originál nebo ne, nohám překážet do jisté míry vždy bude, a tedy i k brzdě se budeš muset trošku "dostávat". Pokud ale skejtík potřebuješ, na toto všechno se dá zvyknout nebo to alespoň přetrpět.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.